anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

test http://klubkm.pl/forum/images/smilies/thumbup.gif

Tomku, nie łam się! Ja na takim Eeee obrabiałem fotki na ostatnim plenerze i w Jachrance! Da się! Trza być twardym, nie miętkim 8-)

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

test http://klubkm.pl/forum/images/smilies/thumbup.gif

Tomku, nie łam się! Ja na takim Eeee obrabiałem fotki na ostatnim plenerze i w Jachrance! Da się! Trza być twardym, nie miętkim 8-)


Też dysponujesz tą 900tką czy masz szybszy egzemplarz? Mam wrażenie, że gdybym spojrzał w lustro w czasie kiedy oczekiwałem na przegryzienie tego pliku przez hardware, dostrzegłbym postęp wzrostu mojej siwiejącej brody.
Ten Intel Inside to chyba Pentium Jedyneczka bez wiatraczka...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Nie wiem co masz na myśli. Mój eee śmiga całkiem żwawo. To 1201T (z AMD - nie lubię intela). PS na nim zasuwa, aż się kurzy... no, powiedzmy z sensowna prędkością ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

test :shock: - :c4

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Tego mi ostatnio brakowało... :c20 świetna fotka :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Skoro coś niecoś daje rady ten EeeeeeeeePC to spróbuję jeszcze coś wkleić.
Tymczasem taki ptaszor napotkany na wybrzeżu tuż pow. 70°N. Tubylcy twierdzą, że to havørn czyli orzeł morski. Występują tutaj dwa gatunki, obok ww. w górach spotkać można kongørn czyli orła królewskiego - nieco mniejszego krewnego.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Ptaszek siezący jest luks.
A widoczek namawia mnie, żeby kiedyś tam pojechać.

wojtek0
Początkujący

Kurcze jak ja Ci zazdroszczę tej Norwegii ,orzełek bardzo ładny ,tylko jak go podszedłeś że nie dał dyla :question:

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

No ostatni widoczek cudny, szczególna zasługa tego światła. :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

akamel napisał(a):

No ostatni widoczek cudny, szczególna zasługa tego światła. :thumbsup:


Jest światło jest fotka :)

wojtek0 napisał(a):

Kurcze jak ja Ci zazdroszczę tej Norwegii ,orzełek bardzo ładny ,tylko jak go podszedłeś że nie dał dyla :question:


Sam podleciał do mnie kiedy piłem herbatkę z termosu. Chcąc nie chcąc, zieloną z miętą duszkiem wypiłem i odłożyłem kubek ;) Siedział sobie na skale nienerwowo. Dopiero odleciał spokojnie jak celowo do niego podszedłem na ca.15m, żeby się wreszcie ruszył, bo tylko kręcił głową i obcinał mnie co robię.

kuraq napisał(a):

Ptaszek siedzący jest luks.
A widoczek namawia mnie, żeby kiedyś tam pojechać.


Popełniłem błąd w opisie orła. To faktycznie jest kongørn - orzeł królewski a havørn czyli orzeł morski,który jest u nas nazywany bielikiem i jest większy od ww. Choć również tutaj tego dostojnego ptaszora widuję to jeszcze nie zdarzyło mi się go złapać w kadr tak blisko w naturze.