anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

test i siedzący orzeł :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c2 miło mi, że się coś podoba. Miód na moją chandrę. :c20
Jeszcze jedna fotka testowa. Pytam - czy zbyt dużo saturacji nie ma na niej? Nie mam punktu odniesienia póki co.
edit: dzięki za uwagę Michaś :)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Ja by zszedł trochę z niebieskim, ale mój monitor i tak podciąga kolorki tak więc lepiej się mną nie sugerować :P
A co do kadru to bardzo fajny :thumbsup:

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam.

Test jak dla mnie to widok super. :thumbsup:
Orzeł też robi wrażenie. :shock:
Widok super. Jeśli chodzi o te dwie ostatnie to tak jak u Michała za dużo niebieskiego. U mnie na monitorze fotka nr 2 czy lepsze coś takiego prezentuje się lepiej. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
tomik-----
Początkujący

Hej Tomku. Właśnie skończyłem podróż po Twojej galerii. Dużo pozytywnych słów padło o Twoich pracach. Cóż ja mogę dodac. Może zabrzmi to jak wyznanie zboczeńca ale Twoje fotografie norweskie wręcz podniecają jak się je ogląda. Oczywiście wielkie :c47 i dla Ciebie :c55 Pozdrawiam. :c20

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

paderewa napisał(a):

Hej Tomku. Właśnie skończyłem podróż po Twojej galerii. Dużo pozytywnych słów padło o Twoich pracach. Cóż ja mogę dodac. Może zabrzmi to jak wyznanie zboczeńca ale Twoje fotografie norweskie wręcz podniecają jak się je ogląda. Oczywiście wielkie :c47 i dla Ciebie :c55 Pozdrawiam. :c20


Żeś pojechał :c20 - ja tylko pstrykam. Wpadnij do Skandynawii zamiast się podniecać po próżnicy :c10

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tomku, test 2, czyli fotka pierwsza jest moim zdaniem the best :thumbsup: Na tej drugiej, góry w tle jakieś takie żółte się zrobiły, mniej soczyste. I niebo przyblakło :(

A widoczek first class :c4

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Braki galeriowe nadrobione :thumbsup: :D

Test - za Tadeuszem - raczej dwójka :c20

tomik-----
Początkujący

Tomek69N napisał(a):

paderewa napisał(a):

Hej Tomku. Właśnie skończyłem podróż po Twojej galerii. Dużo pozytywnych słów padło o Twoich pracach. Cóż ja mogę dodac. Może zabrzmi to jak wyznanie zboczeńca ale Twoje fotografie norweskie wręcz podniecają jak się je ogląda. Oczywiście wielkie :c47 i dla Ciebie :c55 Pozdrawiam. :c20


Żeś pojechał :c20 - ja tylko pstrykam. Wpadnij do Skandynawii zamiast się podniecać po próżnicy :c10




7mka. Tomku. Nie wystarczy tylko pstrykac... Fotografia to sztuka w której trzeba umiec pokazac to coś... A ty to potrafisz w 100% 3maj się. :c20

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

doslav napisał(a):


Test - za Tadeuszem - raczej dwójka :c20


Mi również bardziej test 2 się podoba :smileythumbsup:

Tadeusz napisał(a):


A widoczek first class :c4


Naprawdę piękny :c4