anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Może kiedyś po pi-jaku pokażę ;)


Z tego co widzę to kubka od ust nie odrywasz - bywasz Ty kiedy trzeźwy? :smileyhappy:

Opowiadaj dalej...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Np. wtedy na herbatce u Tadka:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ale się rozpędziłeś Tomku...
Więc już nie komentuję, tylko podziwiam egzotykę, której na żywo nie zobaczę :thumbsup: :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Preferuję foto pamiątkowe ale jak się zaprzyjaźnię z tą maszynką na dłużej to może coś zacznę kombinować innego ;)
W Egipcie pstryknąłem chyba z tysiąc zdjęć ale z powodu trudności technicznych niewiele jestem zdecydowany pokazać, a poza tym, bo było nie było obciach jakiś jest jak młodsi lepiej pstryczą. Dlatego też rad poczytam rady innych.

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

a poza tym, bo było nie było obciach jakiś jest jak młodsi lepiej pstryczą.



Obciach to jest wtedy jak się takie kocopoły opowiada :smileyevil:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Kocopoły to pewnie to samo co pie-rdoły ;)
Są zdolniejsi ode mnie młodzieżą nazwaną...a ja muszę jeszcze się dużo nauczyć także od nich.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):


Są zdolniejsi ode mnie młodzieżą nazwaną...a ja muszę jeszcze się dużo nauczyć także od nich.



No zgadza się ale gdzie tu obciach? :)

Definicja "kocopołów" prawidłowa. Słowo wyciągnięte z dna pamięci bo nie chce mi się przechytrzać systemu i bawić się w kropki/myślniki i takie tam a moim celem nie jest przecież używanie słów wulgarnych tylko zwyczajna wypowiedź :smileymrgreen: A że pisanie to nie mowa - jakoś emocje trzeba przekazać...

Ale nic to - grunt, że seria zacna i miło się oglądało. Ponieważ abonament mam zaklepany - wracał tu będę i na następne w przyszłości fotki liczę ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Masz(-cie) to u mnie. Konkurs bez nagród kto znajdzie faunę większa od muchy na tej foto:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Sie bestyja schowała :slight_smile:

A te obwódki na styku skał z niebem to powietrze czy przy zmniejszaniu/kompresji? Bo takie jednolite ale... sam nie wiem :)