anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vena - Port na Helu

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Vena - Port na Helu

Dawno nic w nie pokazywałam w Internecie, więc mam troszkę zaległości.
Na początek sesja na łódzkich targach Film Video Foto

Patrycja i Kamil
PICT8033-1.jpg

160 ODPOW. 160
profile.country.pl_PL.title
luna1227
Początkujący

moczydło super :c4 :c4 - ideał normalnie, klimacik powala :c2
i 9 i 20 też, mimo iż faktycznie ciut leci ale i tak baaaardzo mi się podoba :c4 :c4 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Dziękuję Wam bardzo za wizytę i komentarze.
Dośku niestety bateria była niekompletna :c20 Mnie również ostatnie najbardziej podoba się z serii armatniej.

Ostatnie zdjęcie z tego wypadu, czyli fontanna w Pułtusku.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

fontanna jakas taka mala-prosze o wiekszy wrzut-bo ten mały na pierwszy rzut przeostrzony :c18

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

A mi się fontanna podoba :thumbsup:
Z wcześniejszych to, że Kaczeniec robi fotki i to całkiem całkiem to wiedziałem, ale że Grześ to tylko słyszałem :shock:

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Obiecywałam i obiecywałam niektórym i oto są: foty z urlopu w Norwegii. Niesamowity kraj dla miłośników krajobrazu, czyli np. mnie ;-) Przez 2 tygodnie przejechaliśmy prawie 4500km. Zobaczyliśmy sporo, a na jeszcze więcej nie wystarczyło czasu. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

27 było by fajne z innym kadrowaniem (szkoda, że foto tak w środku przecięte)
ale 28 bardzo mi się podoba :)

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Nie potknelas sie o...Szczupica przypadkiem? :c20

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Nie. W Norwegii byłam od 2 do 16 czerwca. ;-)

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Część użytkowników widziała już niektóre zdjęcia z Norwegii w innym miejscu, więc postanowiłam pokazać kilka kadrów dotychczas nie publikowanych.

Dla odmiany Lofoty. Jest to grupa wysp wcinająca się w Morze Norweskie. Dotarliśmy na nie płynąc promem z Bodo do Moskenes. Zdjęcia są w większości zrobione w miejscowości o dźwięcznej nazwie Å lub jego okolicach. W tym przypadku dobrze, że fotografia nie może przenosić zapachów. Lofoty pachną rybą, a dokładnie sztokfiszem, czyli suszonym na wietrze dorszem. Są one głównym towarem eksportowym Lofotów. Większość produkcji wysyłana jest między innymi do Włoch gdzie po namoczeniu są przysmakiem. Zaś wysuszone łby są wysyłane do Afryki. Ryby wieszane są na drewnianych konstrukcjach i schnąć tworzą groteskowe karykatury ryb. Z daleka suszarnie tworzą malownicze widoki doskonale wpisujące się (jak wszystko w Norwegii) okoliczny krajobraz.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Małgosiu, ciekawie piszesz o tych rybach, ale 31 - kiepściutkie. Poruszone - nie widać detali..