anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Chciałem coś skomentować, ale jak zobaczyłem tyle zdjęć, to jedyne co mi przyszło do głowy to prośba o większą selekcję.
pzdr

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Chciałem coś skomentować, ale jak zobaczyłem tyle zdjęć, to jedyne co mi przyszło do głowy to prośba o większą selekcję.
pzdr



Witam.Śmiało rzeczowy komentarz mile widziany.Pozdrawiam.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

69 i 70 - wiatr we wlosach zdecydowanie lepiej na 70.
71 i 72 po co dwa praktycznie takie same zdjęcia? Zdecyduj, które Ci się bardziej podoba i to wrzuć
Chciałem coś skomentować, ale jak zobaczyłem tyle zdjęć, to jedyne co mi przyszło do głowy to prośba o większą selekcję.
pzdr

.
Czyli dokładnie to co napisał sg_cezar

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

69 i 70 - wiatr we wlosach zdecydowanie lepiej na 70.
71 i 72 po co dwa praktycznie takie same zdjęcia? Zdecyduj, które Ci się bardziej podoba i to wrzuć

pzdr

.
Czyli dokładnie to co napisał sg_cezar

Witam.Bardzo pięknie dziękuję za wizytę tak uznanej osobistości na forum ale pozwól że nie zgodzę się że są to dwa jednakowe zdjęcia i nie tylko o kurtkę chodzi. Jeszcze raz piękne dzięki zapraszam częściej może też znajdziesz coś ciekawego.POZDRAWIAM :c37 :c37 :c37

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Chcę pokazać do oceny kilka wybranych fotek.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Byłem , widziałem ... ale jakoś nie zatrzymały mnie te zdjęcia na dłużej :D
To nie oznacza , że nie są dobre ;)

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Bertone napisał(a):

Byłem , widziałem ... ale jakoś nie zatrzymały mnie te zdjęcia na dłużej :D
To nie oznacza , że nie są dobre ;)

Pozdrawiam





Witam. Dzięki Bertone za wizytę zdaję sobie sprawę że moje zdjęcia nie wywołują westchnień ale może kiedyś uda mi się zrobić coś takiego na czym będzie warto się zatrzymać.
Najważniejsze jest to by od czasu do czasu tak jak Ty zajrzał ktoś i napisał chociaż tyle.
Jeszcze raz Bertone wielkie dzięki :c22 Pozdrawiam.