anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - Air Show Radom 2011

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

ZBIOROWY - Air Show Radom 2011

Pozwolę sobie zapoczątkować galerię zdjęć z tegorocznego Air Show.

Kilka maszyn na wystawie statycznej.

87 ODPOW. 87
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris napisał(a):

po co wy te setki albo i tysiące zdjęć zrobiliście, jak je teraz kitracie po dyskach

Ja jestem usprawiedliwiony - ktoś mi wcisnął zepsutą flintę... :c78
:c77

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tadeusz napisał(a):

kris napisał(a):

po co wy te setki albo i tysiące zdjęć zrobiliście, jak je teraz kitracie po dyskach

Ja jestem usprawiedliwiony - ktoś mi wcisnął zepsutą flintę... :c78
:c77


średnie usprawiedliwienie, zważywszy, że to był jeden pokaz tylko. A co z resztą? Co z całą niedzielą, sobotą? Obijacie się i tyle http://klubkm.pl/forum/images/smilies/luz.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

kris napisał(a):

i po co wy te setki albo i tysiące zdjęć zrobiliście, jak je teraz kitracie po dyskach http://img294.imageshack.us/img294/3206/tongue17401424.gif


pewnie jeszcze nie obrobione... :c69

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

kris napisał(a):

i po co wy te setki albo i tysiące zdjęć zrobiliście, jak je teraz kitracie po dyskach http://img294.imageshack.us/img294/3206/tongue17401424.gif


Dokładnie. Ciągle tylko czytałem o stemplowaniu, bo matryce zasyfione, a efektów tego stemplowania nie ma. No chyba, że dalej to robią i końca nie widać :) .

profile.country.pl_PL.title
Jamal_pl
Poszukiwacz

Liczyłem na jakieś ciekawe zdjęcia z nowości sprzętowych a tu susza, a to co widzę jakoś nie zachęca do zmiany starej A700 na nowy...
radom1.jpg
radom7.jpg
radom13.jpg
radom9.jpg
radom6.jpg

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jamal, A77 jest szybsza, ma więcej pikseli, i więcej kl/s - jak wykazać to na zdjęciu?
Nie rozumiem jak niby zdjęcie miałoby zachęcić do kupna puszki. w większości dobra fota to zasługa operatora maszyny i optyka.

PS.
Bardzo fajna wrzutka :)

profile.country.pl_PL.title
Jamal_pl
Poszukiwacz

Moim zdaniem z nowej, większej matrycy łatwiej chyba wyciągnąć szczegóły, szczególnie z cropów, a zdjęcia powinny cechować się wyższą jakością, a duża szybkostrzelność takiej A77 powinna jeszcze w tym pomóc (choć nie jestem zwolennikiem "kręcenia filmów"), super celny AF tym bardziej, a półprzepuszczalne lustro mocno uprościć panoramowanie... Tylko właśnie nic takiego nie widzę 😕 A co do operatora, to jakoś nie wierzę w to, że Sony do promocji nowych produktów zatrudniła sprawnych inaczej ;)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Tylko weź pod uwagę, że w Radomiu było 7 puszek, przedprodukcyjnych - każda działała nieco inaczej, a chętnych do przestrzelenia było sporo. Dodatkowo puszka ta ma trochę możliwości skonfigurowania i potrzeba "trochę" czasu by je poznać. Jacek Bonecki na Road Show w Warszawie, podał że zapoznanie się z puszką zajęło mu kilka godzin. W Radomiu nie mieliśmy tyle czasu.
Na wspomnianym spotkaniu leżała odbitka w formacie 60x90cm zrobiona A77 i SAL300 tej Redbulowej błyskotki z wysuniętym podwoziem - można było policzyć klocki bieżnika, a na upartego to pewnie i policzyć jego głębokość. Tak więc jest w niej potencjał, trzeba tylko operatora który go wykorzysta.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

sadam napisał(a):

Tak więc jest w niej potencjał, trzeba tylko operatora który go wykorzysta.


w spokoju, przez dłuższą chwilę