anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S185 i wifi

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
mery12345
Początkujący

BDP-S185 i wifi

Witam! Czy istnieje jakaś możliwość, aby ten model działał z routerem domowym... adapter na usb, albo taki wpinany do LANu? Nie znam się na tym za dobrze, więc proszę o "łopatologiczną" odpowiedź :

Tagi (3)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie znalazłem informacji o kompatybilności tego model z adapterem Wi-Fi od Sony. Jedyną alternatywą, jaką znajduje jest wykorzystanie Access Point'a. Jednakże intalacja i konfiguracja wymaga pewniej wiedzy w tym zakresie, więc myślę, że najlpeszym wyborem byłoby poszukanie jakiegoś specjalisty, który by zakupił i to założył w domu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie znalazłem informacji o kompatybilności tego model z adapterem Wi-Fi od Sony. Jedyną alternatywą, jaką znajduje jest wykorzystanie Access Point'a. Jednakże intalacja i konfiguracja wymaga pewniej wiedzy w tym zakresie, więc myślę, że najlpeszym wyborem byłoby poszukanie jakiegoś specjalisty, który by zakupił i to założył w domu.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Potwierdzam to co pisze Mylagos - adapter nie zadziała i jedyne rozwiązanie to router z AP Klient (skomplikowane ustawienia).

Zamiast tego możesz podłączyś S185 do internetu za pomocą kabla oraz wykorzystując ustawienia:

Network Settings->Internet Settings->Wired Setup


ftp://ftp.vaio-link.com/pub/manuals/consumer/BDP-S185_OI_PL.PDF

Powyżej instrukcja obsługi. Na stronie 12 znajdziesz informację o schemacie podłączeń kablem.

Pozdrawiam Stubb