anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV E280-pokaz slajdów podczas słuchania muzyki

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

BDV E280-pokaz slajdów podczas słuchania muzyki

Wiadomo,że większość zintegrowanych kin domowych sterowana jest przez TV.Wiadomo również,że jednym z największych zabójców paneli jest obraz statyczny.W takim razie jak podczas słuchania np.radia czy CD przy załączonym LCD ustawić obraz tak,aby zmieniał się co pare sekund?Da się tak?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

A musisz włączać TV? Z tego co pamiętam większość kin domowych możesz obsłużyć bez włączania TV (oczywiście gdy nie chcesz oglądać czegoś w TV ;) ). Nie możesz wybrać w ustawieniach tylko kina aby sygnał nie szedł do TV. Wkładasz CD z muzyką i puszczasz sygnał tylko na głośniki.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

CD tak obsłużysz,ale USB już nie.Musisz załączyć tv.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie wiem do końca co chcesz zrobić lub co kombinujesz ;).
Odłącz TV od kina i wrzuć CD z muzyką - odczyta bez problemu.
Bez TV, to kino czyta muzykę z USB oraz możesz posłuchać radia.
TV jest Ci potrzebny jak np chcesz obejrzeć film, ale wtedy nie martwisz się o wypalanie ekranu, bo masz ruchome sceny.

Pisałeś, że nie czyta USB bez TV? Nie mam jak tego sprawdzić ale wydaje mi się to dziwne. Niektórzy np nie oglądają w ogóle TV i mają tylko zestawy kin lub całe sale audio. Nie ma tam TV i odtwarzacze czytają pendrivy - rzecz jasna wtyknięte w port USB w odtwarzaczu a nie w TV :c20.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Albo ja czegoś nie doczytałem w instrukcji,albo faktycznie jest tak,że to kino i prawie wszystkie jego ustawienia sterowane są przez panel LCD.Inaczej nie ustawisz np głośników,a jak chcesz słuchać muzyki z usb,to na panelu TV trzeba wejść w odpowiedni folder(Muzyka).Przedni panel tego nie wyświetla.Druga sprawa...jak odepnę kino od LCD,to jak w takim razie mam oglądać filmy?