anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E880 problem z dźwiękiem opuźniony pomocy!!!!

profile.country.pl_PL.title
radarek14
Początkujący

BDV-E880 problem z dźwiękiem opuźniony pomocy!!!!

witam!

zakupiłem kino domowe bdv-e880 po zainstalowaniu jest dźwięk opuźniony do obrazu miał ktoś taki problem??

-telewizor philips 5507k 3d 46 cali led /połączony z kinem zakupionym świerzo hdmi 3d szybki z ethernet ble ble ble/

-xbox 360 /podłączony do kina przez hdmi in1/

-cyfra+ dekoder pace 500G /podłączony do kina przez hdmi in2/

wszystko w/g instrukcji

-oprogramowanie w kinie najnowsze wgrane ze strony sony

kombinowałem jak sie dało i nie mogę za cho...rę tego zrobić xbox i cyfra ma opuźniony głos w stosunku do obrazu wiem że na kinie jest możliwość tego regulacji ale tylko +25mls ,+50mls.itp a umnie musiałoby być minus 25mls a tego nie ma proszę o pomoc!!!!!

i problem z iphonem ze stacji dokującej połączony z kinem tym kabelkiem nazwijmy to słuchawkowym a do telewizora drugim- cińczem wideo przez euro z przejściówką na cincze obraz jest nie ma głosu!!!

bądź może w ustawieniach coś muszę zmienić a nie wiem co????????????????????????

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
grego444
Początkujący

Jeśli już chcesz regulować opóźnienie to tylko w ustawieniach TV.

Ustawienia złącza SPDiF - tam jest regulacja opóźnienia. Dla laików - chodzi o złącze optyczne, wyłącznie tym należy łączyć cyfrowe komponenty jeśli chodzi o dźwięk :wink:

profile.country.pl_PL.title
radarek14
Początkujący

kolego!

jeżeli kino ma hdmi out ARC/audio return chanel-że dźwięk wraca tymi wyjściami z telewizora do kina/ a telewizor ma wejście hdmi ARC in to wystarczy a na logikę chłopską kabelem optycznym idzie tylko dźwięk zwrotny z telewizora.A cyfra i xbox jest podłączony do kina więc nic mi to nie da chyba że źle rozumuję!!!!