anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rekorder źle zgrywa na płytę

inabauer-----
Początkujący

Rekorder źle zgrywa na płytę

Mam rekorder DVD, model RDR-HX710. Jest on dość stary (kupiony chyba w 2006 roku), ale dotychczas działał prawie bez zastrzeżeń. Niestety ostatnio pojawił się problem.

Nagrywarka źle zgrywa program na płytę. Tzn. nagrywa na swój dysk dobrze, ale już gdy z dysku zrzucam na płytę i ją potem odtwarzam, to pojawia się problem. Płyta się zacina; zarówno dźwięk, jak i obraz. Czasami pojawiają się tylko krótkie zakłócenia (takie małe kolorowe kwadraciki na kawałku ekranu), a czasem zupełnie staje.

DVD mam Panasonica, też mniej więcej w tym samym wieku. Inne płyty (w tym, również te nagrane z tego rekordera, tyle że wcześniej) odtwarza bez problemu, więc to raczej nie jego wina. Gdy próbowałam odtwarzać tą samą płytę w nagrywarce było troszkę lepiej, ale też nie idealnie. Zacinało się trochę rzadziej, także dało się oglądać, ale momentami jak się zacięło, to wcale nie chciało ruszyć, ani nie reagowało na nic.

Z czego może to wynikać ? Co można zrobić ? Czy są jakieś punkty serwisujące sprzęt Sony w Poznaniu ? Dziękuję za wszelką pomoc !

0 ODPOWIEDZI 0