anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bravia Sync

kristos123456
Początkujący

Bravia Sync

Witam. mam pytanie dotyczące hdmi control. w niektórych opisach sprzętu na stronie producenta jest napisane ze mamy mozliwość uruchomienia całego zestawu (kino domowe +tv)za pomocą jednego guzika. Posiadam kino domowe HTSF2300 + bluray BDPS550 +KDL46W4710. po podlączeniu wszystkiego razem za pomocą hdmi, skonfigurowaniu hdmi control w kazdym sprzecie niestety nie udaje mi sie uruchomic wszystkiego guzikiem "play" . Jak nacisne "play" uruchamia sie tylko bluray i tv natomiast wzmacniasz nie. Jest sposób na uruchomienie wszystkiego ale nie da sie zrobic tego jednym nacisnieciem guzika. Jak to w koncu jest? skoro miało byc mozliwe jednym guzikiem to dlaczego tak nie jest.

4 ODPOW. 4
kristos123456
Początkujący

czy jest ktos kto moze rozwiązać mój problem. chciałbym uruchomic ww zestaw jednym guzikiem. czekam na odp.

morfeusz
Początkujący

Ja mam właśnie takie pytanie! Posiadam TV Sony Bravia KDL 40W2000 oraz kino domowe Sony DAV-DZ860W i nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Bravia Sync, bo tak jak chce włączyć TV + kino domowe muszę nacisnąć 2 zielone przyciski aby włączyć urządzenia, a bravia sync odpala urządzenia 1 przyciskiem! Co jest nie tak? :c12

oldguest
Początkujący

Musisz w telewizorze w menu sync tam gdzie masz głośniki wybrać system audio.Powinno wszystko się włączyć jednym przyciskiem.Daj znać czy działa.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Stary temat kolego Lebioda :c13 Wszytko ok, ale W2000 chyba nie miał technologii Bravia Sync, a wszystkie urządzenia które mają być sterowane muszą być kompatybilne z Bravia Sync...