anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

czujnik IR

cze-----
Nowicjusz

czujnik IR

Witam,
Po pierwsze jestem pierwszy raz :c37
Po drugie proszę poprawić wyszukiwarkę. Praktycznie nieużyteczna nie ma możliwości przeszukiwania wśród wszystkich autorów, gwiazdka nie jest rozpoznawana.

Moje pytanie:
Potrzebuję czujnik podczerwieni dający możliwość umieszczenia amplitunera w miejscu na które nie może patrzyć pilot np amplituner umieszczony w innym pokoju niż pilot

Szukam dzwonię Sony odpowiada niech pan sobie znajdzie.
Może ktoś może mi poradzić jak rozwiązać ten problem - co i gdzie kupić
Pozdrawiam
cze

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

:c25

cze-----
Nowicjusz

Czy w ten sposób utrzymujesz się czy też nie wiesz co to czujnik podczerwieni? :c25
dziekuje
cz

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

czujnik podczerwieni audio sterowanie z innego pomieszczenia.racja?a jak jestes taki bystrzak to sam sobie szukaj i sam sobie zmieniaj przegladarke.wlazi i krytykuje.a po drugie wiadomo ze nie to mialem wrzucic i zaszla pomylka poprostu znalazlem cos dla ciebie wbilem strony a wyswietlilo sie cos innego.szukaj, inteligentne instalacje czujniki podczerwieni audio ,tak wpisz jak ci napisalemhttp://www.ringar.pl/int/?czujniki-podczerwienii,56 wtedy jak wpisywalem ringar to wyswietlalo sie to samochodowe gowno wiec dalem linka.kurde nawet znalazlem takie typowo co wspolpracuja z pilotami sony ale zapomnialem jak wpisywalem w przegladarke ale dojde do tego.

cze-----
Nowicjusz

Co się wściekasz. Dziękuję za zainteresowanie. Może coś jeszcze sobie przypomnisz.

Szukać też potrafię. Miałem nadzieję że ktoś miał taką potrzebę.
Z Sony nic się nie mogłem dowiedzieć.
Są np przedłużacze pilota Hollex.pl. albo
IR Maclean w centrumelekroniki.pl

najtaniej pewnie było by znać rodzaj złącza-wtyku i za 37 zł cały odbiornik
IRM-8752 (cyfronika.com.pl) jeśli parametry pasują do pilota

najmniej kłopotu dostać oryginalny od sony

pozdrawiam
cze