anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HBD-E980W (BDV-E980W) pytanie

profile.country.pl_PL.title
Arni666
Nowicjusz

HBD-E980W (BDV-E980W) pytanie

Siemanko,jestem nowy ale nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytanie więc zakładam nowy wątek.Moje pytanie jest dość krótkie i raczej nieskomplikowane a chodzi o aplikację YouTube a mianowicie o parowanie jej z telefonem android.Na jednym i na drugim urządzeniu mam wspomnianą aplikację i z instrukcji aplikacji w telefonie wiem w teorii jak je ze sobą sparować,jednak w Blu-ray'u nie widzę takiej opcji.Pytanie moje to - czy da się jakoś zaktualizować bądź pobrać lepszą wersję YouTube na blu-ray lub ewentualnie gdzie mogę znaleźć w posiadanej aplikacji tą opcję do parowania?Z góry dzięki za wszelkie informację pomagające rozwiązać ten irytujący problem.Pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Witaj Arni666,

nie do końca wiem co dokładnie masz na myśli poprzez słowa "parowanie jej z telefonem". Jeśli dobrze rozumiem Twoje pytanie, to chcesz mieć np te same filmiki w zakładce ulubione itp rzeczy?

Wystarczy, że będziesz zalogowany na swoim koncie YT lub Google i wtedy wszystkie Twoje ustawienia będą kopiowane do urządzenia na którym odpalasz YT.

Aktualizacje do Twojego pytania znajdziesz poniżej:

http://www.sony.pl/support/pl/product/BDV-E980W/downloads/BDV_4G_v0624

ale pamiętaj, że jest to aktualizacja całego softu w kinie domowym (Blu-Ray) i nie zmienia ona tylko YT. Opis aktualnych zmian w stosunku do poprzedniej wersji jest również w linku.

Natomiast jeśli chciałbyś wgrać tylko inną aplikację/wersję YouTube, niestety nie ma takiej opcji. Sony (czy to TV, Blu-Ray itd) nie daje możliwości ingerencji w poszczególne elementy oprogramowania. Masz opcje: bierzesz wszystko albo nic :smileywink:.


Jeśli źle trafiłem z interpretacją pytania to daj rozszerzenie :smileyhappy:.


Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Arni666
Nowicjusz

Dzięki Stubbs za odpowiedź. Nestety nie jest to dokładnie to o co mi chodziło. Pisząc parowanie mam na myśli opcję, którą oferuje (chyba od nie dawna) aplikacja YouTube - można połączyć telefon z tą aplikacją do np Blu-ray/TV/PlayStation posiadających również tą aplikację i używać telefonu jako "pilota" do YouTuba.Wg instrukcji w aplikacji w telefonie powinna być opcja w aplikacji w Blu-ray "Mój YouTube->paruj" lecz u mnie tego nie ma, stąd przypuszczenie,że aplikacja jest nieuaktualniona mimo,iż mam automatycznie zaktualizowaną wersję oprogramowania urządzenia.Dla tego właśnie myślałem,że jest może możliwość pobrania tej aplikacji na Blu-ray w inej wersji.Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,


niestety nie ma jeszcze tej funkcjonalności. Jest dosyć głośno o tym, także sam też liczę na uaktualnienie zawierające parowanie urządzeń. Jednak obecnie nie ma informacji na ten temat.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Teraz rozumiem co miałeś na myśli. Tak, zdecydowanie ta funkcja jest przydatna i nader użyteczna. Mam nadzieję, że Sony wprowadzi w kolejnej aktualizacji taką poprawkę w swoim oprogramowaniu uwzględniającą najnowsze opcje serwisu YouTube.

Nie do końca jest to w 100% zależne od Sony, bo YouTube musi również wyrazić na to zgodę.

Trzymam kciuki za ciekawe funkcje w nowym sofcie, który możesz śledzić w linku jaki podałem Ci wyżej. Jeśli kino ma cały czas dostęp do sieci, to samo pobierze aktualizacje zanim pojawi się ona na stronie Sony (zazwyczaj na stronie pojawia się informacja z kilkudniowym opóźnieniem).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Arni666
Nowicjusz

hehe dzięki za wszystkie odpowiedzi.Jestem cały czas podłączony do netu ale ze względu,że jestem też "w gorącej wodzie kąpany" to szukałem jakiegoś szybszego jeszcze rozwiązania:)Pozdrawiam