anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HT-CT390 Problem z opóźnieniem dzwięku

profile.country.PL.title
gruberto
Poszukiwacz

HT-CT390 Problem z opóźnieniem dzwięku

Witam serdecznie.

Sprzęt:

TV: KDL-42W829B - kablówka z Multimedia Polska poprzez moduł CAM/CI - Conax DVB -CI

Soundbar: HT-CT 390

Podłączone ze sobą kablem DLC-HE10BSK długości 1m poprez złącze ARC

 

Problem: Dzięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Dźwięk jest później.

Problem nie występuje reguralnie. Sprzęt był testowany w serwisie SONY, otrzymał ekspertyzę - nie wykryto żadnych uchybień.

Po ponownym podłączeniu problem się ponawia.

 

W międzyczasie, kiedy sprzęt był w serwisie, miałem okazję mieć podłączony analogiczny spręt (mój znajomy ma taki sam) i miałem wrażenie że jest tak samo. Najgorsze w tym wszystkim że czasami sprzęt działa prawidłowo dwa dni, a czasami pół godziny. Czasami oóźnienie jest znaczen (ok pół sekundy), czasami delikatne - lecz odczuwalne.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Jak mam zdiagnozować usterkę lub znaleźć jej przyczynę? 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Bolak9
Użytkownik

Mam dokładnie ten sam problem. Dźwięk jest opóźniony względem obrazu. Sprzęt reklamowany u sprzedawcy RTV EURO AGD z tytułu rękojmi. Reklamacja odrzucona. Serwis Sony nie stwierdza wady. Kontaktowałem się z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Polecił nagrać film, na którym opóźnienie widać. Tak też zrobiłem. Reklamacja nieuznana po raz drugi bez słowa wyjaśnienia. Już sam nie wiem co dalej robić. Pożyczyłem inny model soundbara Sony od sąsiada i wszystko działa bez problemu. Ewidentnie z moim egzemplarzem jest jakiś problem. Sklep traktuje mnie jak śmiecia. Zostałem oszukany!

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć Bolak9

 

Postaramy się zgłosić i sprawdzić Twoją sprawę do naszego wsparcia technicznego. Wrócimy do Ciebie jak tylko pojawi się odpowiedź. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K