anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XG9505 I SOUNDBAR HT-X8500 problem ze sterowaniem głośnikiem

profile.country.PL.title
pilatom
Poszukiwacz

KD-55XG9505 I SOUNDBAR HT-X8500 problem ze sterowaniem głośnikiem

Witam..miałem starszy TV sony i starszy soundbar Ht-XT1 i z poziomu TV dało się sterować tym soundbarem. W tym roku zakupiłem TV 55XG9505 i glośnik HT-X8500 z Dolby Atmos i przy próbie sterowania głośnikiem wyskakuje tylko wiadomość, że są inne kina domowe współpracujące z TV a ten nie.. oczywiście głosnik gra choć czasem są problemy z dźwiękim, na chwile zanika albo wogóle go nie ma musiałem przełączyć w TV wejście HDMI na automat2 to jest znośnie..Czy tak ma być?

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
misiunia-59.
Poszukiwacz

Mam podobny problem info z opcji Bravia sync na ekranie wyświetla inne kina domowe i nie rozumiem synchronizacji z tv Sony, gdzie jest lista aktualnych modeli tv Sony i adekwatnych soundbarów,bo jest ewidentny problem

Tu ponawiam pytanie do serwisu 

Zakupiony dwa dni temu do tv Sony Bravia kd55-xf8596 czy?jest adekwatny do tego modelu ponieważ potrafi się rozłączyć podłączono PE HDMI arc e-arc wyłącza się z tv ale głos z aplikacji tv np Radio bardzo faluje w ustawieniach czy to właściwy model do tego telewizora i będzie współpracować,czy potrzebuje jakiejś systemowej aktualizacji.proszę o odpowiedź na ten temat ponieważ sprzęt jest na okresie jeszcze próbnym czyli 14 dni.
Sprzęt zarejestrowany opcji mojego konta MY Sony