anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino domowe BDV E-880 maly problem POMOCY !!!!!!!!!

profile.country.en_GB.title
adamek60
Początkujący

kino domowe BDV E-880 maly problem POMOCY !!!!!!!!!

Wlasnie jestem posiadaczem tego modelu kina domowego i mam z nim maly problem.Po wlozeniu plyty cd lub filmu blu ray pokazuje mi sie komunikat ze " no disc" co oznacza ze nie ma w srodku plyty.Co najsmieszniejsze raz na jakis czas ta sama plyta bedzie grala ale wiekszasci razu wyswietla sie ten komunikat .Prosze o porade fachowcow w tej sprawie z gory dziekuje za odpowiedzi

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Czy poza tym mankamentem kino działa bez zarzutów? Jeśli odtwarzacz nie widzi płyty to najprawdopodobniej będzie trzeba udać się do serwisu. Możesz też spróbować odłączyć sprzęt od prądu, zresetować ustawienia, pobrać nowe oprogramowanie.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.en_GB.title
adamek60
Początkujący

ten zestaw mam dopiero dwa dni reszta wszystko dziala zreszta jeszcze wszystkiego nie sprawdzilem najszmieszniejsze jest to za ta sama plyta raz nie dziala a raz dziala ale wiekszacsi razy odwarzacz jej nie widzi i w tym jest problem

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Podobne objawy miałem kiedyś z płytą nagrywaną na komputerze. Winna była oczywiście płyta. Czy inne płyty działają Ci bez problemów?

Pozdrawiam
cogito

profile.country.en_GB.title
adamek60
Początkujący

Wlasnie nie probowalem blu ray i cd z muzyka i nie działa ale raz moze dwa na dziesiec razy zaskoczy .Rozmawialem z ludzmi z sony to powiedzieli zeby uaktualnic opragromawanie a jesli to nie pomoze to wyslac do serwisu ale ze nie mineło jeszcze 7 od zakupu to wymieniaja na nowe .Powiedział tez ze bywaly odtwarzacze ktore mialy wadliwy laser .Mam nadzieje ze nastepne bedzie działac .

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Daj znać jak będą jakieś postępy. Zawsze będzie to dla nas jakaś wiedza na wypadek gdyby ktoś miał podobny przypadek.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.en_GB.title
adamek60
Początkujący

Nie ma problemu własnie dzisaj kurier zabrał kino .Maja wymienic na nowe mam nadzieje ze to drugie bedzie działac.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Musi działać :thumbsup:

Pozdrawiam
cogito

profile.country.en_GB.title
adamek60
Początkujący

Dostałem dzisaj nowy zestaw czekałem pare dni poniewaz nie mieli na stanie .Tym razem wszystko działa tak jak nalezy .Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

profile.country.pl_PL.title
nok-----
Nowicjusz

Ja również potrzebuję porady w jaki sposób sprawić by po uruchomieniu BDV E-880 załączany był domyślnie dźwięk z systemu audio .Wydaje mi się, że uruchomiając kino domowe użytkownikowi zależy by mieć dźwięk systemu audio a nie dźwięk z tv.Za każdym razem po uruchomieniu kina muszę manualnie, z pilota załączyć system audio. Może jest to w ustawieniach audio, a ja tego nie zauważyłem? :c14