anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E300 proszę o pomoc.

janosik------
Początkujący

BDV-E300 proszę o pomoc.

:c37 Kupiłem niedawno kino domowe BDV-E300 i nie mogę odtworzyć mp-3,filmy też nie chcą oprócz DVD -Video,co mam zrobić żeby to ruszyło.A wszystko ładnie grało na odtwarzaczu DVD kupionym za 200 zł. :shock:

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jest tak od nowości czy od jakiegoś czasu? Jeśli odtwarzacz czyta płyty tylko w wyjątkowych przypadkach to poproś w sklepie o wymianę na inny egzemplarz. Jeśli będzie z tym problem to wróć do nas a poszukamy innego rozwiązania jak serwis.

Pozdrawiam
cogito

janosik------
Początkujący

:c37 Nie czyta od nowości,po włożeniu DVD z mp-3 przeskakuje na folder ze zdjęciami i pisze płyta DVD z danymi,CD z mp-3,filmy z gazet też nie czyta.Jakie formaty,czyżby tylko blu-ray i DVD -video za takie pieniądze.Kupiłem to kino ze względu na Bravię która sprawuje się bez zarzutów. :(

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli masz pewność co do tego że płyty nie są źle nagrane, np działają na innym sprzęcie to znaczy że trzeba Twój odtwarzacz reklamować przez sklep lub przez serwis Sony. Tak jak już pisałem jeśli szybko reagujesz to sklep powinien wymienić sprzęt od ręki. Droga z serwisem może być nieco dłuższa.

Pozdrawiam
cogito

janosik------
Początkujący

:c37 Kupiłem go na aukcji Allegro od gościa który ma sklep,napaliłem się bo kupiłem za 950 a chodzą 2 razy drożej i chyba to był mój błąd.Sprzęt 100%sprawny i udzielają 24 m-ce gwarancji(pewnie powystawowy)tak było napisane,ale czy ten model BDV-E300 powinien odtwarzać mp-3,avi,divixy tego nie jestem pewien.Może ktoś z was wie? :shock:

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Według informacji które znalazłem, BDV-E300 odczytuje płyty z takimi formatami zapisu:
- Blu-ray Disc
- DVD VIDEO
- DVD/DATA DVD
- AVCHD
- CD
- DATA CD
Nie widzę jednak konkretnych informacji o formatach plików video. W takim wypadku, moim zdaniem, najlepszym wyjściem byłoby tworzenie dysków DVD VIDEO, jednakże jest informacja, że czyta płyty DATA DVD,tyle że w tym wypadku jest tylko wzmianka o plikach w formacie JPEG.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

No to chyba ja znalazłem nieco dokładniejszą specyfikację: volia.

Format DVD Audio nie jest obsługiwany. Filmy z gazet to z tego co pamiętam format Video CD więc powinny działać. Skonfrontuj ze specyfikacją swoje doświadczenia i będziemy wiedzieli czy faktycznie "coś jest nie tak".

Pozdrawiam
cogito

janosik------
Początkujący

:c37 Nie odtwarza żadnej płyty VCD,poza tym od nowości w HOME pod Wideo jest cały czas folder który nie znika nawet po resecie zasilania:Dane BD a jak na niego kliknę to pisze:Nieznana pamięć podłączona do gniazda EXT z tyłu urządzenia,żadnej pamięci tam nie wkładałem,co to może być :c3

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W takim wypadku chyba jedynie serwis będzie w stanie Ci pomóc. Dwa kliknięcia od mojego linku ze specyfikacją i możesz zarejestrować naprawę.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Informacja z pdf'a zawierającego Manual tego modelu ( VCD nie jest odczytywane )

Discs that cannot be played
• BDs with cartridge
• DVD-RAMs
• HD DVDs
• DVD Audio discs
• PHOTO CDs
• Data part of CD-Extras
• VCDs/Super VCDs
• HD layer on Super Audio CDs
• BD-ROMs/DVD VIDEOs with a different region code (page 97).