anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konfiguracja wyjścia dżwięku sony KE-55-XH9077+ HT-G700

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
shoggy22
Nowicjusz

Konfiguracja wyjścia dżwięku sony KE-55-XH9077+ HT-G700

Witam

 

Zakupiłem kilka dni temu tytułowy sprzęt i potrzebuję pomocy w jak najlepszej konfiguracji. Oczywiście soundbar z tv połaczony jest poprzez hdmi eArc odpowiednim szybkim kablem. Większość już zrobiłem ale nie daje mi spokoju jedna z funkcji, nie wiem jak powinna zostać ustawiona. Moje obecne ustawienia to: Głośnik- system audio, Priorytet systemu audio - włączony, synchronizacja A/V - wyłączona, Tryb eARC - automatyczny, Cyfrowe wyjście auto - Automat 1, wyjscie dolby digital plus - dolby digital plus. No i pozostaje ostatnia opcja: tryb przekazywania. Czy powinienem ustawić na "wyłącz" czy też wybrać automat tj. "przekazuj sygnały audio automatycznie. Sygnały DTS itp."?? Jestem laikiem, a chciałbym jak najlepiej skonfigurować system. Będę wdzięczny za pomoc w konfiguracji i ew. sugestie odnośnie ustawień.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Możesz zostawić automat, ta funkcja odpowiada za przesyłanie 4, HDR, Dolby Vision, przez soundbar do telewizora. Przyda Ci się jeśli planujesz np. konsole połączyć z soundbarem a soundbar 1 kablem HDMI z telewizorem. To tzw. "passthrough"

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Możesz zostawić automat, ta funkcja odpowiada za przesyłanie 4, HDR, Dolby Vision, przez soundbar do telewizora. Przyda Ci się jeśli planujesz np. konsole połączyć z soundbarem a soundbar 1 kablem HDMI z telewizorem. To tzw. "passthrough"

profile.country.PL.title
shoggy22
Nowicjusz

Bardzo dziękuję za pomoc!