anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

małe pytanko :)

profile.country.pl_PL.title
Agirre
Początkujący

małe pytanko :)

witam wszystkich : ) mam mały problemik typu "kupić nie kupić" : D mam tv Sony KDL-46HX750 chcę dokupić odtwarzacz Sony BDP-S490 jest tani i ma wiele pozytywnych opinii : ) tylko że nie wiem czy jest sens a mianowicie dlatego że nie mam pewności czy osiagnę efekt taki jak w kinie np. na filmie "Avatar 3D":) chodzi mi mianowicie o efekty wizualne "wychodzące" poza ekran : ) jeśli może mi ktoś podpowiedziec to serdeczne dzięki : )

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.


3D w zeszłorocznych modelach stało na bardzo wysokim poziomie i od strony sprzętowej ( w znaczeniu TV i okulary) nie można niczego złego powiedzieć. Ważny jest za to puszczany materiał, a najlepszą jakość zapewnią płyty Blu-Ray. Uzyskasz naprawdę dobre efekty, ale pamiętaj że 3D to tylko dodatek i w sumie po pewnym czasie się znudzi, ale przy takim TV jak HX750, moim zdaniem odtwarzacz Blu-Ray to podstawa :wink:

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Starszy brat HX75 dostał prestiżową nagrodę EISA 2012/2013 właśnie w kategorii 3D (mowa o 55HX850).

Wyższy model ma lepszy procesor grafiki odpowiedzialny za generowanie możliwie najlepszego obrazu.

Porównanie nagrodzonego TV z Twoim modelem znajdziesz w poniższym linku:

http://www.sony.pl/comparison/kdl46hx850bae2/kdl46hx750bae2


Wracając do wątku jaki rozpoczął Mylagos na temat jakości źródła materiału 3D. Najlepszą na chwilę obecną jakość zapewniają oryginalne płyty Blu-Ray. Wielkość "wychodzenia z ekranu" określa tak zwana paralaksa (ujemna=jak mocno obiekt wychodzi z ekranu / dodatnia=jak wielką głębię tworzy tło scenerii).


Blu-Ray S490 ma jeszcze jeden bardzo ważny plus - odczytuje tak bardzo lubiany format MKV :smileyhappy:.

Pozdrawiam Stubb