anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacz BDP-S490

profile.country.pl_PL.title
janusz221
Nowicjusz

Odtwarzacz BDP-S490

Jestem od niedawna posiadaczem SONY KDL 46 HX 751. Dokupiem odtwarzacz BDP-S 490. Mam problem z USB. Telewizor czyta pamięc 64GB, odtwarzacz nie. Czy jest jakaś górna granica obsługiwania pamieci , czy jest to inny problem.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Telewizory i odtwarzacze Blu-Ray Sony to naprawdę ciekawe urządzenia. Stawiam że pamięć jest w systemie plików exFat, który TV rozpoznaje, a BDP-S490 już nie. Odtwarzacz zaś w przeciwieństwie do TV rozpoznaje system NTFS. Wspólnym system plików jest zaś FAT32 :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Problem może również pojawić się gdy chcesz odtworzyć nagrany przez Bravię na dysku materiał w innym urządzeniu - chyćby Twój Blu-Ray.

Sony dokłada wszelkich starań aby przeciwdziałać piractwu. Także nagrywając coś na HDD przez Twój (tą konkretną sztukę) TV, możesz odtworzyć nagrany materiał tylko i wyłącznie na Twoim TV (tej konkretnej sztuce). Nie ma możliwości odpalenia nagrań przez inne urządzenie (choćby ten sam model TV ale z innym numerem seryjnym).

Resztę przekazał mój przedmówca więc nie będę go powtarzał, bo dobrze gada :smileyhappy:.

Pozdrawiam Stubb