anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłączenie TV XR-55A90J + kino DAV-DZ680 + tuner cyfrowy polsat HD 5000

profile.country.PL.title
Petrus
Nowicjusz

Podłączenie TV XR-55A90J + kino DAV-DZ680 + tuner cyfrowy polsat HD 5000

Dzień dobry, podłączyłem zakupiony kilka dni temu tv XR-55A90J do kina domowego Sony z 2009 r. model DAV-DZ680 i dekodera cyfrowego polsatu HD 5000. Kino domowe znakomicie obsługuje programy cyfrowego polsatu, chodzi jak burza i dźwięk jest znakomity ale po wejściu na aplikacje Androida np na youtube, jeśli chcę posłuchać muzyki - niestety kino domowe nie działa a dźwięk mam tylko z głośnika telewizora co mnie trochę frustruje :-). Jakie są podłączenia: dekoder satelit. z TV - przez hdmi do hdmi 1 w tv a optykiem do kina domowego. Kino domowe z telewizorem - tylko kabel hdmi do gniazda hdmi3 w telewizorze. Po przełączeniu z telewizji na android, żeby słuchać nawet przez głośnik telewizora, muszę przełączyć w ustawieniach tv z zewn. źródła dżwięku na głośnik TV lub pilotem kina zmienić źródło. Proszę o pomoc - czy coś zrobiłem źle w podłączeniach czy może ustawieniach ???? a może tak ma działać i nic innego na tym sprzęcie nie da się zrobić ??? Dziękuję. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, Petrus , czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
lub:
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Petrus
Nowicjusz

Dzień dobry, sony support mi nie pomogło co zmusiło mnie do rozwiązania problemu samemu. Informacja dla tych, którzy mają podobny sprzęt i podobny problem - tuner cyfrowego polsatu podłączam do telewizora tylko kablem HDMI, kino domowe podłączam do telewizora kablem HDMI oraz optykiem - to wszystko. Tuner i kino nie są ze sobą spięte. Po problemie - wszystko hula rewelacyjni. Pozdrawiam serdecznie społeczność użytkowników sprzętu SONY. Miłego wieczoru. Petrus.