anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłączenie tylnich głośników bezprzewodowych w BDV-N890W

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
igoriq
Początkujący

Podłączenie tylnich głośników bezprzewodowych w BDV-N890W

Witam,

Byłem w tym roku bardzo grzeczny i pod choinkę dostałem zestaw kina domowego Sony BDV-N890W. Rozkładam je w tej chwili i zastanawia mnie sposób podłączenia tylnich głośników bezprzewodowych. Z opisu wynika, że należy je podłączyć do wzmacniacza surround kablem, a dopiero sam wzmacniacz łączy się bezprzewodowo z jednostką główną. Czyli głośniki de facto nie są bezprzewodowe? Stanowi to o tyle problem, że nie mam jak ich schować. Czy jest to jedyne rozwiązanie? Czy istnieje możliwość podłączenia tylnich głośników za pomocą kabla do jednostki głównej? Szczerze mówiąc nie to sobie wyobrażałem, gdy decydowałem się na ten model...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Przeglądając intrukcję wydaje mi się, że jest to jedyny sposób połączenia tych tylnych głośników. Całe kino domowe zdaję się być tak skonstruowane, że nie ma możliwości kombinowania z jakimiś zmianiamy przy łaczeniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Przeglądając intrukcję wydaje mi się, że jest to jedyny sposób połączenia tych tylnych głośników. Całe kino domowe zdaję się być tak skonstruowane, że nie ma możliwości kombinowania z jakimiś zmianiamy przy łaczeniu.

profile.country.PL.title
sylwek11
Nowicjusz

Jestem posiadaczem zestawu 980 W i tam podpięcie tylnych głośników opiera się na takiej samej zasadzie.Chodzi tu o to,że nie ciągniemy kabli do tylnych głośników,ponieważ są zasilane z osobnej przystawki,która nie jest zbyt mała -jak kolega zauważył i przyznam -jest problem z jej ukryciem.Innego sposobu nie ma.Ogólnie kino jest oki - popieram wybór,ja swoje już przetestowałem.