anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY. KIMO DOMOWE BDV-E6100 nie reaguje

profile.country.PL.title
MarcinSmolen
Poszukiwacz

POMOCY. KIMO DOMOWE BDV-E6100 nie reaguje

Witam mam problem. Raz udalo mi soe go rpzwazac ae nie woem nawet jal niestety powrócił.Kino podlaczone hdmi i optycznie do telewizora Lg 4k

 

Otóż po jakims czasie uzytkowania podczas wlaczania tv wlaczylo sie dkino. Ikona hdmi zgasa. Wyswietlalo sie tylko Tv i biale swiatlo mrugalo.

Po wejsciu w hdmi zero obrazu, zero dźwięku, kino nie reagowało ale widac ze odczas naciskania przyciskow poswiata mrugala jakby odbierala. Nie dalo sie zrpbic resetu z poziomu menu bo byl brak ekranu. Nie dalo sie nawet przelaczyc na inna funkcje. Wylaczalem z radu. Podlaczalem na sym hdmi, na samym optycznym. Pdobowalem robic(chyba dobrze) reset poza czyli przycisk play i voll(dokladnie nie wiem czy na pilocie czy dekoderze i czy - +)

Cos zalapalo i dzialalo loki przez przypadek nie wylaczylem z pradu. Wlaczylem i z powrotem to samo. 

U znajomego jak podlaczylem tez nie reaguje, brak dzwielu, ekranu. 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
MarcinSmolen
Poszukiwacz

Przepraszam za urwane slowa i błędy. T9 w telefonie 

profile.country.PL.title
MarcinSmolen
Poszukiwacz

Ktos juz mial ten sam problem niesety nie podal rozwiązania 

 

Przeklejam treść. 

Mam ten sam problem 

 

Niestety nic nie pomaga wlacza sie pisze hello na nic nie reaguje po chwili sie wylacza i mozna wlaczyc ponownie wtedy wyswietla sie audio i na nic nie reaguje mozna tylka wlaczac i wylaczac na telewizorze tez nic sie nie wyswietla 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Czesc Marcin, posłałam Twoje zapytanie do Supportu. Odezwiemy się jak tylko będzie odpowiedź. 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:


Spróbuj zresetować kino domowe za pomocą przycisków PLAY (grot strzałki w prawo) i VOL na urządzeniu. W ustawieniach telewizora spróbuj zmienić format sygnału HDMI na standardowy (jeżeli jest taka funkcja), synchronizacja A/V na włączony (jeżeli jest taka funkcja w telewizorze) oraz ustaw na PCM. Gdyby nadal były problemy z urządzeniem, wymagana będzie usługa serwisowa.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
100Lec
Poszukiwacz

Resetu bym nie zaryzykował, ma szanse na nieodwracalne uszkodzenie sprzętu i kosztowną naprawę.