anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Str dn860 resetuje sie w kóło

profile.country.PL.title
100Lec
Poszukiwacz

Str dn860 resetuje sie w kóło

Dzień dobry

Trzy lata temu zakupiłem w Katowicach amplituner Str dn860 , do dnia wczorajszego nie było  z nim większych problemów.

Jedyne czego mi brakowało to braku możliwości podłączenia go do internetu, wczoraj postawiłem go podłączyć.

Niestety amplituner nie widzi sieci. Tzn ustawienia sieci są nie aktywne. Wyczytałem w manualu że reset może pomóc.

Zresetowałem [5sec power] no i się zaczęło , amp się czyści od wczoraj od 17 , na wyświetlaczu komunikat \clearing\

 

Na infolinii skierowano mnie do serwisu warszawa lub poznan.Diagnoza przez telefon - płyta uszkodzona - wymiana 900 zł + usługa i kurier .

Serio trzeba po trzech latach wydawać 1200zł żeby działał ? .....

Może ktoś pomóc ?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

trudno na odległość zdiagnozować, co się dzieje ze sprzętem. W serwisie, z którym się kontaktowałeś podali jedną z prawdopodobnych przyczyn, z których wynika awaria oraz koszt naprawy. Jednak najlepiej, gdyby serwisany obejrzał sprzęt na żywo, wtedy będzie w stanie podać pełną diagnozę oraz koszt naprawy. 

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
100Lec
Poszukiwacz

Odpowiedz serwisu 

 

"Witam,

Uszkodzona płyta główna, koszt jej wymiany 1041 zł brutto plus transport.

Poproszę o decyzję"

 

Czyli reasumując - koszt zakupu 1800zł , czas działania dokładnie 27miesiecy - w dodatku sprzętu używałem w weekendy w tygodniu praca 8-18

Sony ? - nie dziękuje , zdecydowanie nie.

 

Odradzam zakupu produktów marki sony, od dziś w marketach niezdecydowanym klientom też będę odradzał .