anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY

3004-----
Początkujący

POMOCY

Mam kino domowe Sony model DAV-DZ830W,moj problem polega na tym ze niektore filmy dzialaj plynnie bez zadnych problemow a inne mi przycina(jakby dzialaly w zwolnonym tepie),plyty sa nie porysowane a dvd jest podlaczone do telewizora kablem HDMI,juz nie mam pojecia o co w tym wszystkim chodzi,moze ktos pomoze

7 ODPOW. 7
JacekSony
Początkujący

Zagadka wielka, nie spotkalem sie.Przetestuj jeszce , jak dalej bedzie sie krzaczyc ....do serwisu pytanie >pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
czago-----
Początkujący

Witam.
Spróbuj lepiej opisać swój problem: czy to "przycinanie" występuje na całym filmie, czy tylko na niektórych fragmentach? Czy jest to rzeczywiście zwolnienie odtwarzania filmu, czy tylko brak płynności obrazu, czyli skakanie obrazu widoczne na ruchu kamery?

Jaki masz model telewizora?

3004-----
Początkujący

Przycinanie występuje na całym filmie ale przeważnie jak jest szybszy ruch kamery.Ale to jest dziwne bo mam płyty na których mam po 5 filmów ,4 działają ok a 1 przycina,ten problem nie występuje na oryginalnych płytach dvd. Już przegrywałem ten film co przycina na rożne płyty ale zawsze to samo.Dla przykładu oglądam "Skazanego na śmierć" lub "Zagubionych" to zawsze mi przycina wszystkie odcinki.Może to zależny od tego jaka wersje danego filmu ściągnąłem?
Model telewizora mam taki:
Samsung LE32S71B
Przekątna (cale) 32"
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 500 cd/m2
Kontrast 3000:1
Rozdzielczość 1366x768

oldguest
Początkujący

A czy te filmy są skompresowane w DivX-ie jeśli tak to podejrzewam że mają za duży bitrate po prostu i kino nie nadąża z dekompresją.

3004-----
Początkujący

Najbardziej mnie dziwi to że wcześniej miałem dvd za 100zł i wszystko działało bez problemu,jedynym problemem był pilot o zasięgu 1m :D .Teraz sprawiłem sobie to kino sony i za wiele większą kasę i lipa :D
Wielki dzięki za odpowiedzi

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

kino nie jest lipa bo je sam testowalem poprostu masz plyty na ktorych nagrywasz syfiaste jakich plyt uzywasz??

3004-----
Początkujący

na rożnych płytach próbowałem nagrywać,nawet na sony i nic to nie dało,już się przyzwyczaiłem,jak zacina to oglądam na komputerze :D