anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rozważam zakup BDV-E780W, mam kilka pytań?

mendoza
Początkujący

Rozważam zakup BDV-E780W, mam kilka pytań?

Witam,

Będę bardzo wdzięczny za kilka dodatkowych informacji przed podjęciem decyzji o zakupie tego sprzętu:

1. czy model BDV-E780W odtwarza format .rmvb?
2. czy w aktualnej wersji oprogramowania są już wyświetlane napisy do .mp4 i .mkv?
3. czy w aktualnej wersji oprogramowania jest już możliwość powiększania napisów?
3. jakie dyski zewnętrzne są czytane przez ten model (czy są jakieś ograniczenia co do wielkości dysku, formatu plików itp.)?
4. czy jest gdzieś na stronie Sony oficjalna lista funkcjonalności jakie będą poprawione w kolejnych wersjach oprogramowania?

Z góry dziękuję za informacje.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

1. Nie odtwarza .rmvb.
2. Do .mkv powinny być (ale nie jestem pewien) - jeśli tak to format napisów .srt. Kino obsługuje DLNA, można wykorzystać serwer do przesyłania.
3. Nie ma takiej możliwości.
4. Odtwarzacz czyta dyski sformatowane w FAT32, NTFS. Działają dyski o różnych wielkościach, nawet te po parę TB.
5. Nie ma takiej listy. Są bieżące dane techniczne, instrukcje itp:
http://www.sony.pl/support/pl/product/BDV-E780W/specifications

4523-----
Początkujący

Ja posiadam BDV-e780W i mam problem z poprawnym działaniem urządzenia. Oddałem kino do serwisu i już ponad miesiąc naprawiają i nie mogą naprawić. Zwodzą mnie cały czas że sprowadzają części i wymieniają płytę główną. Przypuszczam że firma Sony ma poważny problem z tymi kinami. Proponuję przestrzec innych przed kupnem tego produktu. Poczytajcie inne posty np. Co kupić?