anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDV-E980 - Quick Start nie działa ( problem ).

profile.country.pl_PL.title
ptaku-----
Początkujący

Sony BDV-E980 - Quick Start nie działa ( problem ).

Witam
Od kilku dni jestem posiadaczem kina BDV-E980 i mam z nim problem. Chodzi o to iż gdy mam włączoną opcję quick start to po wyłączeniu i włączeniu kina nie włącza się ono prawidłowo. Polega to na tym że gdy włączam kino dźwięk pojawia się na 2s lub wcale i po tym kino tak jakby zawiesza się i dźwięk powraca lub nie po kilku, kilkunastu minutach. Po próbie wejścia w menu kino tak jakby się restartuje i dopiero wtedy możemy wejść w ''HOME''. Natomiast w trybie default wszystko działa jak należy bez jakichkolwiek problemów. Kino ma najnowszy firmware i połączone jest z telewizorem Sony KDL-46HX720 kablem HDMI 1.4 z ARC . Żadnych innych wad nie zauważyłem i wszystko działa tak jak powinno. Proszę o pomoc lub sugestie co mogę zrobić aby funkcja Quick Start zaczęła działać prawidłowo.

24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
nie jest to normalne zachowanie kina. Według mnie jest to albo usterka kina, albo jakiś konflikt z innym podłączonym urządzeniem, bądź słaba jakość przewodu HDMI. Proponuję pierw odłączyć wszystkie inne urządzenia i sprawdzić zachowanie kina. Jeśli masz inny przewód HDMI, również warto wypróbować. Można przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo skonfigurować. Jeśli nie pomoże, skontaktować się z serwisem:
http://www.sony.pl/support/pl/repair

Pozdrawiam,
Zimny.

profile.country.pl_PL.title
robaksonpl
Nowicjusz

Witam Panowie!!!!!!!
mam to samo kino bdv 980 i tak samo podłaczone do 46ex720 i identyczny problem!!!!!!!!!!kabel hdmi mam dobry 1.4 (nie był tani) ale sprawdzałem na kilku ,obiaw cały czas taki sam niestety .To jest jakiś feler tego kina , które przcież nie było tanie ,czy to nastepny babol SONIAKA!!!!!

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Zgłosiliście sprawę do serwisu?

4523-----
Początkujący

Ja posiadam BDV-e780W i mam te same problemy. Oddałem kino do serwisu i już ponad miesiąc naprawiają i nie mogą naprawić. Zwodzą mnie cały czas że sprowadzają części i wymieniają płytę główną. Przypuszczam że firma Sony ma poważny problem z tymi kinami. Proponuję przstrzec innych przed kupnem tego produktu.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ja posiadam kino BDV-E870W i nie mam takiego efektu, a z zestawu jestem zadowolony...

4523-----
Początkujący

Widać moderatorzy firmy Sony mają równiejsi i mają dojście do lepszych modeli które się nie psują. Ja miałem mniej szczęścia do sprzętu i do nieudolnego serwisu firmy Sony, który sprzęt naprawia już 30 dni roboczych

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Serwisu Sony nie nazwałbym nieudolnym, gdyż wystarczy poczytać kilka tematów - użytkownicy są zadowoleni. Niektóre naprawy mogą wymagać dłuższej pracy aby wyeliminować usterkę, weź pod uwagę to o czym ktoś już pisał - nieciekawą sytuację na dalekim wschodzie. Poczekaj jeszcze trochę, bo moim zdaniem Twój osąd jest zbyt szybki. Sam mogę powiedzieć, że kiedyś nie miałem dostępu do komputera przez ponad miesiąc ze względu na problem z naprawą płyty głównej ( w końcu mi wymienili na inny model, gdyż ta którą posiadałem nie była produkowana). Rozumiem Twoi zirytowanie, miałeś sporego pecha, ale pamiętaj: Cierpliwość jest cnotą :)

profile.country.pl_PL.title
robaksonpl
Nowicjusz

A może to wina aktualizacji?? ja zaktualizowałem kino praktycznie od razu, nie sprawdziłem na oryginalnym oprogramowaniu.Model 980 i 780 maja to same oprogramowanie i w nich jest problem. E 870 ma inne i tu nie ma problemu ,bynajmniej u Zimnego. Chciałem jeszcze raz zaktualizowac (teraz z płyty) ale nie da rady,wyskakuje komunikat ze juz aktualizacja nastapila tak samo jak przy przy sieciowej. Wie ktos jakie jest oryginalne oprogramowanie(nie mogłem nigdzie znalezc nawet w instrukcji ,moze jestem slepy ). Jeszcze jedna sprawa ,jak przywrocic oryginale oprogramowanie ( lub skad je pobrac )??
Może już sie z tym uporaliście ?? dajcie znać ! :c18








0

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Czy dobrze zrozumiałem, że wgrałeś oprogramowanie od innego modelu do swojego BDV? Jest w ogóle możliwa taka operacja?

Pozdrawiam Stubb