anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony bdv e 6100 slaba jakosc przy muzyce

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

sony bdv e 6100 slaba jakosc przy muzyce

Witam zakupilem kino i przy filmach dzwiek super natomiost przy muzyce moje stare lg gralo lepiej ,mam pytanie czy przy odsluchu np muzyki z tv czy internetu lepiej dzwiek dac przez hdmi czy optycznym i jak macie ustawione glosniki chodzi mi o poziom glosu bo mam taki problem ze te glosniki tak jagby charcza wrazenie jagby panel podlogowy szafki drgaly nawet przy glosie na polowe ,MOZE MI COS DORADZICIE W USTAWIENIACH Z GORY DZIEKUJE DODAM ZE JAK BAS DALEM NA ZERO TO CZYSCIEJ

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Wszystko jasne kino po podlaczeniu muzyki z usb oraz z tv gra ladnie harczenie tylko przez internet byc moze po podlaczeniu kabla optycznego przy muzyce ma to znaczenie ,temat zamkniety jednak stare lg nie ma szans z sony 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Jeszcze jedno sprostowanie musza byc podpiete hdmi i optyk kino samo przelacza dzwiek na tv i internet a takze na blu raya wszystko gra ladnie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Wszystko jasne kino po podlaczeniu muzyki z usb oraz z tv gra ladnie harczenie tylko przez internet byc moze po podlaczeniu kabla optycznego przy muzyce ma to znaczenie ,temat zamkniety jednak stare lg nie ma szans z sony 

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Jeszcze jedno sprostowanie musza byc podpiete hdmi i optyk kino samo przelacza dzwiek na tv i internet a takze na blu raya wszystko gra ladnie

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Widzę, że już sobie poradziłeś. Niemniej jednak jeśli masz TV z gniazdem HDMI ARC to wystarczy Ci tylko kabel HDMI, optyk jest zbędny.

 

Pozdrawiam