anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY UHP H1 problem z odtwarzaniem plików zdjęć w formacie JPEG przez pendrive

profile.country.PL.title
piotrella41
Poszukiwacz

SONY UHP H1 problem z odtwarzaniem plików zdjęć w formacie JPEG przez pendrive

Słuchajcie po dwóch latach szczęśliwego użytkowania odtwarzacza blu ray nastapił problem w odtwarzaniu plików zdjęć w formacie JPEG z pendrive SONY. Zdjęcia na chwilę się pokazują po czym znikają, i tak na przemian. Wszystkie inne formaty od wideo począwszy na audio kończywszy działają bez zarzutu. Kwestia dotyczy wyłącznie zdjęć. Wcześniej to funkcjonaowało. Dokonałem całkowitego resetu. Problem niestety istnieje nadal. Wydaje mnie się że to za sprawą nowej aktualizacji. Dodam, że z tego pendrive zdjęcia są wyświetlane z pomocą telewizora SONY. Więc urządzenie działa bez zarzutu. Czy ktoś z forum miał podobny problem. Może SONY wypowie się w tej kwestii, być może wymaga to tylko małej poprawki. Nie chce mi się wierzyć, że doszło do awarii technicznej, albowiem wszystkie inne plki są obsługiwane za pomocą wejścia USB z przodu. Hmm trzeba to wyjaśnić, nie chcę się pozbywać dobrego odtwarzacza, wiedząc jak działają autoryzowane serwisy, lata doświadczeń........

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@piotrella41 zgłosiłem problem do supportu - oto odpowiedź:

W przypadku, gdy wersja oprogramowania systemowego jest niższa niż M33.R.0527 , zaleciłbym wykonanie jego updatu - aktualizacja jest dostępna do pobrania na stronie:

https://bit.ly/2VThTFK

Jeżeli urządzenie posiada najnowszą wersję oprogramowania, zaleciłbym wykonanie formatu samego pendrive oraz sprawdzenie, czy problem występuje również na innych nośnikach USB, jak również w przypadku innych fotografii w formacie JPG. Kwestia braku możliwości odtworzenia może spoczywać we właściwościach poszczególnych plików i jako producent odtwarzacza nie możemy w żaden sposób zagwarantować, że wszystkie treści będą odtwarzane w oczekiwany sposób. 

W przypadku, gdy zgłaszana niedogodność wystąpi u wszystkich materiałów JPG na kilku nośnikach, zaleciłbym wykonanie zlecenia usługi serwisowej. W tym celu, zalecam skorzystać z formularza, który jest dostępny na stronie: 

https://bit.ly/2BUdUOc

Pozdrawiam