anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar Jbl 5.1 plus KD-55xd8505

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Soundbar Jbl 5.1 plus KD-55xd8505

Witam

Problem mam taki. 

Wszystko spięte kablem hdmi2.2 pod wyjścia ARC

Wszystko działa poprawnie czyli wszystko włączam jednym pilotem. Wszystko gra, ale w momencie wyłączenia tv wyłącza się Saundbar pokazuje się na nim Standbay I jest ok ale po jakimś czasie załącza mi się na nowo saundbar bo dostaje sygnał z Tv który jest wyłączony. Przy odpietym kablu hdmi I wyłączonym tv saundbar śpi. Kiedy tv jest wyłączony i saundbar wyłączony wystarczy że podłącza kabel do  saundbar odrazu się uruchamia mimio że tv wyłączony...

Tak to powinno działać.?

27 ODPOW. 27
profile.country.PL.title
Kpt.Lego
Poszukiwacz

Witam. Soundbar sprawdziłem na dwóch TV Sony ( ta sama seria ) i na Samsungu ( 2 letni TV), poświęciłem na to cały dzień. Zero problemów. Listwa nie wybudza się. Po naładowaniu wyłącza się, ogólnie działa jak należy. 

Zrobilem reset listwy i reset telewizora. Podłączyłem i skalibrowalem wszystko na nowo. Od 2 dni listwa i TV współpracują PERFEKCJNIE!!!! 
Puki co u mnie problem rozwiązany, mam nadzieje ze już na stałe. 
Będę meldował jakby się to zmieniło. 

 

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Też robiłem restarty ale bez zmian.

profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Po pierwsze w trybie eco wszystko na off, następnie Display - Daydream - When to sleep ma być Never i ostatnia zakładka Settings Networks- Remote start ma być na on i jeszcze jedna opcja to Home Network - IP control - Simple IP control ma być na on, powinno pomóc, powodzenia.

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Witam

  • Po tych wsakzowkach na razie przez 20min soundbar nie wzbudził się ...
  • Oby tak zostało 
  • Dziękuję za pomoc 
profile.country.PL.title
slagod
Poszukiwacz

Witam,

 

mam telewizor Sony KD-65XG9505, dekoder Orange Samsung ICU 100 i Soundbar JBL Bar 5.1. Jak to sprawnie wszystko połączyć, aby hulało za pomocą pilota od TV? Jak nie miałem soundbara, to dekoder połączony był za pomocą HDMI ARC i wszystko było okej. Teraz próbowałem zrobić połączenie: dekoder do soundbara (HDMI IN), soundbar do TV za pomocą HDMI ARC. Niestety mam problemy z odpaleniem telewizji Orange w tym momencie. Proszę o pomoc.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbuj podłączyć dekoder do HDMI IN, a soundbar do HDMI IN ARC?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
slagod
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź. Tak też próbowałem. Wtedy jednak pilotem od TV nie mogę sterować dekoderem Orange 😞

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@slagod skierowałem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


w tej sytuacji warto sprawdzić ustawienia Bravia Sync, jeśli chodzi o podłączony dekoder, natomiast soundbar po prostu wydaje się nie być zgodny właśnie z daną funkcją Bravia Sync.

Niestety nie mamy możliwości zagwarantowania w każdym przypadku kompatybilności danej funkcji

😞


Pytanie moje jest takie czy jak podłączysz dekoder do innego HDMI bez podłączonego soundbara, sterowanie dekoderem działa poprawnie?

 

Pozdrawiam

 

profile.country.US.title
volverine86
Poszukiwacz

No i jak z tym soundbarem,nie wlacza sie juz ?

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

  • Nie.od tamtej pory wszystko jest igła