anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

STR-DA3700ES

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

STR-DA3700ES

Witam mam takie pytanko w/w amplitunera czy komuś udało się go dodać do MediaRemote i sterować nim poprzez tą aplikację na Androidzie ? TV dodałem BD dodałem a amplitunera ani dudu nie widzi ta aplikacja.Amplituner pracuje w sieci DLNA  działa bez problemu jpeg,mp3 itd przez sieć.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

To ciekawe bo za pomocą ES REMOTE to włączanie radio i przełączanie kanałów też działa w wesji demo. Czy sam program wykrywa Ci amplituner w zakładce connect w ustawieniach?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

aplikacja do sterowania DA3700ES poprzez system Android nazywa się ES Remote. W porównaniu do Media Remote aplikacja ES jest bardziej rozbudowana i przystosowana stricte pod sprzęt klasy ES.

Abstrahując od sprzętu ES, zamiast aplikacji Media Remote polecam nowszą wersję TVSideView. Jest nowsza i moim zdaniem dużo przyjemniejsza w użytkowaniu. Również ściągasz ją w sklepie Android.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Kurde działa ale jednak nie wszystko spodziewałem się pełnej funkcjonalności pilota jako takiego brak.3+ na 10 bym dał.Prosta rzecz zgłaśnianie zciszanie w aplikacji jest na amplitunerze nie działa wydawałoby się podstawowa sprawa.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Kolego czego brakuje Ci w ES Remote? Pytam bo piszę aplikację pod Androida do obsługi STR-DA3600ES i może w przyszłości uwzględnię nowsze modele. Z ciekawości spytam skąd jesteś, bo chętnię bym zobaczył jak działa ES Remote boi nie obsługuje STR-DA3600ES.

Pozdrawiam
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Nie wiem pod co pisana była ES Remote ale na pewno nie pod 3700ES.Praktycznie nie działa nic.Zresztą włączam zaraz aplikację RemoteES,amplituner 3700ES  i oceniam.
1.Brak jakiejkolwiek zmiany orientacji (MediaRemote nie ma z tym problemu) tablet 10" w etui  widok wzdłuż niewygodne nieporęczne.
2.Nie działa prawie kompletnie NIC jedynie co radio FM można do niego wejść i włączyć stację jednak nie można ich już zmieniać
3.Dobra koniec testów :grin: hehe jedno zdanie udało mi się tylko jak pisałem włączyć radio FM po za tym kompletnie NIC nie działa !
Jak dla mnie aplikacja BOMBA w poprzednim poście dałem chyba 3/10 dzisiaj daję 0,3/10 ! Może ktoś ma ES5700 albo 5800 jakby rzekł słówko.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

To ciekawe bo za pomocą ES REMOTE to włączanie radio i przełączanie kanałów też działa w wesji demo. Czy sam program wykrywa Ci amplituner w zakładce connect w ustawieniach?
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

SORY SORY SORY ! ! ! Po pierwsze dzięki djrychu za naprowadzenie moja wina ! Ale wczoraj byłem tak poirytowany ,że nia zauważyłem kolejnej zakładki w menu connect to co napisałeś.Teraz faktycznie działa wszystko bo konkretnie zobaczył mi amplituner.Wszystkie zakładki chodzą jak należy nawet głośność :slight_smile: jeszcze raz sory za wprowadzenie zamętu w tym temacie !

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Spoko. Po to jest forum aby sobie pomagać i rozwiązywac problemy. Pozdrawiam