anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

UBP-X700 - super jasne napisy

lukasz.wasilewski
Nowicjusz

UBP-X700 - super jasne napisy

Cześć, ostatnio kupiłem UBP-X700, aby w pełni wykorzystać możliwości telewizora i cieszyć filmami z HDR-em. Odtwarzacz zadziałał od razu, telewizor od razu rozpoznał HDR i byłem szczęśliwy. Do momentu gdy postanowiłem włączyć napisy. W przypadku filmu z HDR-em białe napisy są tak jasne, że aż bolą od nich oczy. W dodatku są stosunkowo duże, co sprawia, że oglądanie filmu zwyczajnie przestaje być przyjemne. Oczywiście w menu odtwarzacza nie ma możliwości zmiany koloru czy rozmiaru napisów. Czy istnieje jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu, czy pozostaje oglądać bez napisów? (dla mnie akurat nie jest to wielki problem, ale nie tylko ja korzystam z tego odtwarzacza, więc nie jest to rozwiązanie - nie po to kupuje się sprzęt za niemałe pieniądze, by trzeba było rezygnować z pewnych funkcji).

 

Jeśli czyta to ktoś z Sony - czy przewidziana jest jakaś aktualizacja oprogramowania, która umożliwi zmianę wyglądu napisów? To trochę absurdalne, że nie da się edytować tak podstawowej rzeczy, a np. taki Netflix to umożliwia.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Hej, 

 

Zgłosiliśmy Twoje wątpliwości do supportu technicznego. Zobaczymy, czy będę w stanie coś poradzić. Czekamy na odpowiedź. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K