anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

UBP-X800 a Dolby Vision i Dolby Atmos na NETFLIX.

profile.country.PL.title
pablodziekan
Poszukiwacz

UBP-X800 a Dolby Vision i Dolby Atmos na NETFLIX.

Dzień dobry:slight_smile: Czy SONY planuje aktualizację odtwarzacza do w/w formatów? Chodzi mi o to, że nie ma w tej chwili możliwości oglądania filmów w Dolby Vision i Dolby Atmos. Netflix oferuje już trochę tych filmów i fajnie by było, gdyby w tej jakości można by było je oglądać.   Pozdrawiam.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wydawało mi si, że Dolby Atmos jest już zaimplementowany. Co do Dolby Vision z tego co czytałem to planowana jest aktualizacja, lecz najpierw DV mają otrzymać telewizory.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pablodziekan
Poszukiwacz

Dolby Atmos jest odtwarzany z płyt BD, to się zgadza. Mi jednak chodzi o Netflix. Gdy włączę na aplikacji w tv film z DV lub DA, to to jest, a z aplikacji na odtwarzaczu już nie. Poczekamy, może rzeczywiście będzie jakaś aktualizacja, bo w tej chwili UBP-X800 stał się ubogi jeśli chodzi o obsługiwane formaty.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W kwestii aktualizacji pozostaje Ci śledzić stronę produktu:

https://www.sony.pl/electronics/support/home-video-blu-ray-disc-players-recorders/ubp-x800#downloads

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pablodziekan
Poszukiwacz

Odgrzeję temat i ponownie zapytam- czy UBP-X800 dostanie aktualizację z Dolby Vision? Może ktoś z firmy SONY odpowie? Chcę to wiedzieć, bo jeśli jest marna szansa na to, to trzeba go sprzedać i kupićo inny.

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

 
Pozdrawiam,
Ryszard Ka
profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

nie chcę być złośliwym dla SONY ale chyba się nie doczekasz na aktualizację. Dlaczego tak myślę? ja w 2015r. zakupiłem kino domowe BDV-N7200 i w momencie zakupu miałem fabryczne info na opakowaniu zestawu oraz w opisach urządzenia o posiadanej aplikacji Spotify, VOD TVP, IPLA i TVN PLayer. W trakcie użytkowania wciąż występowały problemy i zakłócenia w możliwości użycia tych aplikacji. Czytałem identyczne informacje jak tą powyżej. Czekać na kolejne aktualizacje. Co do dzisiaj się zmieniło? Kolejne aktualizacje na urządzenie były pobierane, a Spotify szybko "wyleciało" całkowicie i na stałe z możliwości użytkowania, natomiast inne aplikacje od początku działały niepoprawnie lub się całkowicie blokowały, a na dzień dzisiejszy zostały zamrożone pod względem działania i nie są już wcale aktualizowane. Są bo są, ale użytkować ich się nawet już nie chce bo treści archaiczne, a jakość oglądania zbliżona do jakości obrazu analogowego typu secam. Zresztą każda jakaś następna aktualizacja nie powodowała poprawy zadowolenia z użytkowania zestawu, a raczej jej coraz większą frustrację. Jeśli urządzenie się sprzedaje, to już w tym momencie winny działać funkcje zawarte w opisie technicznym urządzenia. Jak można napisać w papierach że za coś się ma w urządzeniu (za co się zresztą płaci) , a po rozpakowaniu i uruchomieniu okazuje się, że producent kupuje cierpliwość użytkownika informacjami, że coś się może pojawi po aktualizacji. Sony swymi krokami już dawno utraciło pozyskiwanie nowych klientów, a dzisiaj brnie w tej ślepej uliczce zniechęcając do użytkowania i zakupu nowych urządzeń nawet wiernych i lojalnych zwolenników i użytkowników sprzętu tej marki.    

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
profile.country.PL.title
MJarry
Użytkownik

Cześć. Czy aktualizacja dolby vision nastąpiła? 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z informacji jakie posiadam UBP-X800 nie otrzyma wsparcia dla DV ze względu, że wymaga to zmian w sprzęcie a nie w oprogramowaniu, dlatego stworzono UBP-X800m2 który ma już wsparcie dla DV, ale nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o wbudowaną aplikację Netflix.

 

Pozdrawiam