anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zakup starego produktu

profile.country.PL.title
eldocktor
Nowicjusz

Zakup starego produktu

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć czy jest możliwe zakupienie produktu kina domowego 5.1 o nazwie:

Pascal SA-VE815ED

Bardzo mi na nim zależy aby zakupić nowy nieużywany zestaw z 5 satelitami i subwooferem, ponieważ mam już stare pascale po moim tacie, który to przeżyły ok 20 lat, i jeden z nich jest zniszczony a reszta mocno zużyta, subwoofer jest o dziwo w bardzo dobrym stanie.

Kupię nowe nieodpakowane pascale za każdą cenę, a piszę do was ponieważ na stronach aukcyjnych nie mogłem znaleźć nowych, więc pomyślałem, że może leżą jakieś niesprzedane sztuki w magazynach, jeżeli jest możliwość sprawdzenia tego, proszę mi dać znać.

Jestem zdesperowany, bo uważam że te głośniki grają lepiej od dzisiejszych kolumn HI-FI w tej cenie, wiem bo posiadam cantony chrono 509.2, i stare pascale grają lepiej na tanim pioneer'e.

Z góry bardzo dziękuje

Tagi (3)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ciężko będzie Ci znaleźć nowy zestaw, choć wszystko jest możliwe. Poszukaj na zagranicznych portalach aukcyjnych może tam coś znajdziesz.

Napisz też do Sony Centre oficjalnego sklepu Sony może oni mają jakiś leżak magazynowy:

https://scentre.pl/

Sony na forum nie prowadzi sprzedaży.

 

Pozdrawiam