anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konkurs fotograficzny „Insekty”: zwycięzcy

profile.country.DE.title
Peter_S.
Genius
5 953 wyświetleń

Robaczki i robale. Kolorowe, latające, w stadzie… Lipcowy konkurs obfitował w zdjęcia mikroświata! A oto nazwiska zwycięzców:

Pierwsze miejsce zajmuje z Holandia za fotografe "butterfly dreams". W nagrodę otrzymuje ILCE-6000L od Sony.

1st.jpg

Za zdjęcie "Wanze auf der Lavendelblüte z Niemcy i zajęcie drugiego miejsca, wygrywa HDR-AS50 od Sony.

2nd.jpg

Nagroda za trzecie miejsce, to NW-WS623 od Sony, a otrzymuje go z Rosja za zdjęcie "An extreme macro portrait of a black-veined white butterfly".

3rd.jpg

Kliknij tutaj, aby wyświetlić całą galerię konkursową.

Chcesz spróbować własnych sił? Już wkrótce ogłosimy temat i szczegóły nowego konkursu fotograficznego!

8 Komentarze
profile.country.PL.title
MarcinW73
Użytkownik

Witam myślę  że bym wygrał ten konkurs pokazując insekty pod moją matrycą w TV SONY KD-55XF9005,

byłby to i konkurs na insekty i anty - reklama Telewizora.

 

profile.country.PL.title
MiroslawGudowski
Użytkownik

A skąd się wzięli ci zwycięzcy skoro wcześniej nie był tu ogłoszony taki konkurs? Ostatni konkurs jaki był tu ogłoszony, to konkurs o tematyce "Szkło".

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

ten konkurs był w 2019 roku...

profile.country.PL.title
MiroslawGudowski
Użytkownik

Czyli to oznacza, że jest to już upadły serwis, gdzie nie odbywają się już żadne konkursy fotograficzne?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Pierwsze słyszę, że brak konkursów oznacza upadłość forum. Powiem więcej na większości forum technologicznych żadnych konkursów nie ma...

profile.country.PL.title
MiroslawGudowski
Użytkownik

Akurat konkursy fotograficzne były najważniejszą częścią tego serwisu. Także forum jest tylko częścią tego serwisu. Mnie akurat interesują wyłącznie konkursy fotograficzne, a nie forum. Nie mam bowiem czasu na wypisywanie pierdół, które nikogo nie interesują, tyko po to, aby przez chwilkę zaistnieć. Dlatego też uważam, że jest to już upadły serwis.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jest to forum, które stworzyło Sony nie po to żeby robić konkursy fotograficzne, ponieważ nie jest to forum fotograficzne, tylko po to żeby użytkownicy sprzętu Sony mogli znaleźć pomoc, żeby mogli opisać swoje doświadczenia z użytkowania sprzętu Sony i też po to żeby nawiązać nowe znajomości. Jeśli lubisz brać udział w konkursach fotograficznych, to polecam Sony World Photography Awards 2022 :slight_smile:

profile.country.PL.title
MiroslawGudowski
Użytkownik

To chyba jednak nie jest żadne forum, ale jakś forma serwisu, bo jak widać same forum jest tu tylko jedną z jego części.
Myślę, że z chwilą zaniechania organizowania cyklicznych konkursów fotograficznych serwis ten jednak mimo wszystko chyli się ku upadkowi. Konkursy powodowały, że pojawiało się tutaj znacznie więcej ludzi. Z chwilą zniknięcia konkursów ilość ludzi tu zaglądających znacznie się zmniejszyła.
O konkursie Sony World Photography Awards już od dawna wiem.