anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Kris0101
Nowicjusz

Cashback

Hej wszystkim , jestem ciekaw czy ktoś w ostatnim tygodniu miał również problemy z formularzem cashback ? Otórz od 10 dni próbuję uzyskać zwrot za zakupiony obiektyw , jednak formularz jest totalnym bublem i wyskakuje błąd ... Pisałem i dzwoniłem do sony w sprawie jakiego kolwiek wsparcia.... hmm pierwszy raz się z czymś takim spotykam bo nikt nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedzi ani nie wykazał większego zainteresowania / Może wydać się dziwne ale jest prawdziwe !  w moim przypadku ponieważ ta promocja jest do 2 lutego jesli mi się nie uda przejśc przez ten "cyrk" idę zwrócić obiektyw - ale pierwszy raz spotykam się z takimi .... nawet nie wiem jak to nazwać .... jestem ciekaw co inni bo wiem że ten problem dotyczy wielu osób !  Pozdro Krzysztof

64 ODPOW. 64
profile.country.PL.title
Kris0102
Poszukiwacz

Oki super dziękuję za info zaraz spróbuję :slight_smile:

profile.country.PL.title
Kris0102
Poszukiwacz

Nie stety nadal komunikat "

Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów:

  • Kod IBAN nie powinien zawierać spacji ani myślników

 

profile.country.PL.title
Kris0102
Poszukiwacz

Mcislo - dziś sukces udało sie po 30 próbach zarejestrować produkt !

jaroomaster
Poszukiwacz

mialem dokladnie ten sam problem, teraz za to mam wiekszy - na infolinii dowiedzialem sie ze moj formularz wogole do nich nie wplynal i cashback nie zostanie uznany, bo promocja trwala do dnia 11.02. napisalem na ich maila reklamacje przytaczajac ten temat na forum, moze da im To do myslenia:

 

"Szanowny Panie,
dziękuję za kontakt z firmą Sony Electronics.
Pragnę Pana poinformować, że niestety sama rejestracja produktu na portalu MySony nie było wystarczające, aby móc skorzystać z promocji Cashback.
Uprzejmie przekazę, iż w przypadku kiedy nie dokonał Pan rejestracji do samej promocji do 11 lutego 2018 roku, to niestety nie jesteśmy w stanie nic dla Pana zrobić.
Samodzielna rejestracja w określonych ramach czasowych była jednym z wymogów, aby móc skorzystać ze "zwrotu pieniędzy".
W przypadku nowego zapytania proszę o skorzystanie z formularza ze strony http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email.

 

taka odpowiedz otrzymalem

jaroomaster
Poszukiwacz

Nie stety nadal komunikat "

Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów:

  • Kod IBAN nie powinien zawierać spacji ani myślników

 

w trakcie wypelniania formularza mialem dokladnie dwa takie same bledy. za trzecim razem formularz niby "przeszedl" poprawnie....;/

profile.country.PL.title
mcislo
Poszukiwacz

Zadzwonię jutro do nich i zapytam co z moim wnioskiem. Też jestem ciekaw, czy spotka mnie podobna historia... W ogóle dzisiaj kilkukrotnie próbowałem się logować na MySony zanim się udało. Cały czas wyrzucało jakieś błędy. Wygląda na to, że nie tylko z formularzem są problemy, ale tak naprawdę z całą stroną 😞

profile.country.PL.title
daniels.sokol
Użytkownik

Gdzie znajde link do formularza cashback?

Bo jak wchodze na www.sony.pl/cashback to mam tylko info dot. promocji i tyle.

 

Zalogowany jest na koncie my sony/ w ustawieniach konta po zarejestrowaniu produnktow tez nic nie widze.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @daniels.sokol 

Sprawdziłam z Supportem i otrzymałam informację, że formularz nie jest jeszcze dostępny, ponieważ zgodnie z informacją ze strony Cashback formularz można wypełnić dopiero od 7 maja. Prosimy o cierpliwość oraz ponowne sprawdzenie dostępności formularza we wskazanym terminie.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

amadeofilm
Nowicjusz

Ja również walczę ze zwrotem. Nie mogę przejśc numeru seryjnego aparatu. Pisałem do sony, a oni sugerują być cierpiliwym. Jak znam życie to czas propmocji minie, będę wydymany, a oni rozłożą ręce i powiedzą, że nie ich wina.

Kolego również kupił taki sam aparat z różnicą, że z obiektywem i nie może zrealizować cashback, bo wyskakuje komunikat o złym wyborze produktu. 

                                 Mam wrażenie, że obaj "źle wybraliśmy" nie produkt a producenta.

Fredro84
Poszukiwacz

U mnie tez problem z numerem seryjnym. Nie moge wysłać formularza bo okazuje sie, ze w regulaminie Sony Polska jest "Cashback" na czarny A6300 z obiektywem 16-50 a juz w formularzu wystepuje tylko srebrna wersja. Czekam narazie na odpowiedz na e-mail ale jestem rozczarowany odrzuceniem mojego wniosku o "CashBack" bez zapytania dlaczego dokonalem rejestracji za pomoca innej opcji z listy rozwijanej. Tym bardziej, że zostalem odeslany do regulaminu, ktory potwierdza, ze sam fomularz jest z nim niespojny.