anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Do Admina

profile.country.PL.title
Irenairys
Użytkownik

Do Admina

Szanowna Redakcjo /Administracjo/ *Niepotrzebne skreślić / ,

dlaczego moje fotki , zgłoszone do konkursu "Dźwięk" ( Deutschland ) nie są wcale/ w ogóle / wyświetlane / widoczne /* ... ? Są to : HOPE_Hilfe.jpg , HOPE_rozpacz.jpg , HOPE_JestemZtoba.jpg

Po drugie :
dlaczego , pomimo , że zostały przyznane mi Kudo dla : BRAVO.JPG , OstrzaZgrzyt.jpg , ElCondorPasa.jpg , Apfel.jpg , to informacja taka nie jest wyświetlana przy tych fotkach ?

Czego , jak czego , ale CENYURY po SONY to się nie spodziewałam ...
Wg mnie , to albo jest CENZURA , albo ... ktoś smaży swoje kotlety ... kosztem SONY ...

Oczekuję rzetelnej odpowiedzi ... nie dla idiotów !!!

Irenairys

Tagi (1)
6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, adminem nie jestem ani redakcją, ale pozwolę sobie odpowiedzieć na twoje pytanie.

Mogę cię zapewnić, że na pewno żadna cezura cię nie spotkała.

Ktoś postanowił wycofać swe kudo dla niektórych twoich zdjęć – to jedyne logiczne wyjaśnienie. Możliwe również, że ktoś dał ci kudo z poziomu twojego profilu zamiast w galerii konkursowej.

 

Poniżej zamieszczam fragment informacji z działu Pomoc.

Jak mogę zagłosować na wpis, który mi się podoba?

Głosowanie na wpis polega na przyznawaniu punktów kudo. Po prostu kliknij przycisk Kudo dostępny obok wpisu. Jeżeli zmienisz zdanie, możesz później cofnąć przyznane kudo.
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć, @Irenairys,

 

@mat_czok, dzięki a wyjaśnienie. Co do zdjęć, które, jak mówisz, nie wyświetlają się, jednym z powodów może być to, że zdjęcie zostało "ukryte" z powodu niezgodności z regulaminem Galerii zdjęć, lub regulaminem konkursu. Pozwól, że to sprawdzę i jeśli dowiem się czegoś więcej, wrócę tutaj z odpowiedzią w przyszłym tygodniu.

Na chwilę obecną mogę tylko zasugerować ponowne załadowanie tych zdjęć do galerii.

 

Pozdrawiam serdecznie, udanego weekendu!

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Irenairys
Użytkownik

Szanowny kolego  

 
 
profile.country.PL.title
Irenairys
Użytkownik

Do przyszłego tygodnia , to ja mogę już nie dożyć ...

Dlaczego wysyłacie mnie na drzewo ?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Przydałoby się trochę mniej agresji w Twoich postach...Admin napisał w następnym tygodniu, bo o ile admin może pracuje 7 dni w tygodniu (w co wątpię) to już na pewno osoba odpowiedzialna za konkurs weekendy ma wolne. Aczkolwiek podzielam zdanie Matczoka, a cenzura jeśli jest, to tylko wtedy jak zdjęcia są obraźliwe lub dla dorosłych..

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

@Irenairys nie mam problemów ze zrozumieniem, może nie potrafisz w jasny sposób napisać o co ci chodzi skoro moja odpowiedź cię nie satysfakcjonuje?