anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fort Rakowiec podczas burzy

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Fort Rakowiec podczas burzy

Witam,
Czy mogę liczyć na opinie, najlepiej krytyczne dotyczące tej fotki? Czy w ogóle jest to odpowiedni kadr?
Pzdr.

24 ODPOW. 24
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie mam pojęcia czy jest to odpowiedni kadr, ale zdjęcie mi się podoba :)

Jedynie ta niebieska plama w PD odrobinę przeszkadza.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Czy ja wiem? Fajna burza, ale IMO trochę za dużo się dzieje i główny temat się gubi.
Odciąłbym ten zielony skwer po prawej, bo za bardzo odciąga wzrok, trochę dołu wtedy też i błyskawice, będą centralnie co nie powinno przeszkadzać bo reszta fotki jest asymetryczna. Albo pójść dalej i ciachnąć całą prawą aż do pałacu kultury? A z dołu to światło na środku.

------------------------------
fotoamator
Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Dzięki.
Tadeusz, byłem przekonany, że to właśnie dobrze, że dużo się dzieje. Ale chyba nie, bo nie pierwszy raz słyszę taki zarzut (nie tylko przy tej fotce), że to przeszkadza., więc to raczej ja nie mam racji ;) Spróbuję coś wyciąć z prawej.
Sadam, jaka plama???

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Jakieś 1,5cm od prawej strony takie niebieskie źródło światła - moim zdaniem nic nie wnosi a przyciąga wzrok

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

A u dołu, chodnik. Przyznam rację, bo mi też przeskadza. Zachowałem to, bo ogólnie mówiąc chciałem zostawić jak najwięcej szczegółów. Chyba rzeczywiście prawa strona jest zbędna...

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Zrobiłem to na cmentarzu 1.11. Fajne, średnie, nijakie czy słabe? ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

No, ducha to ja tu nie dostrzegam a fotka m.z. i słaba, i nijaka. Tak naprawdę to nie bardzo widać co chciałeś pokazać? Bo w centrum plama czerni a po bokach obcięte nagrobki... i jakaś niejasna plama na górze (może to ten duch :question: )
Zdjęcia na cmentarzu 1 XI najlepiej robić ok. 16. gdy jeszcze nie jest całkiem ciemno, widać niebo i łatwiej zapanować nad światełkami na grobach. Mam wrażenie, że światełka masz trochę przejarane a przy tym smolista czerń reszty.

------------------------------
fotoamator
Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Oczywiście chciałem pokazać "ducha", ale skoro niewidoczny to nie wyszło... Może to będzie lepsze? Z zeszłego roku i świadczy o tym, że "średnio" się bawiłem w ostatniego Sylwestra.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Oczywiście chciałem pokazać "ducha", ale skoro niewidoczny to nie wyszło... Może to będzie lepsze? Z zeszłego roku i świadczy o tym, że "średnio" się bawiłem w ostatniego Sylwestra.


Nic Cię nie rozumiem :smileyquestion:

------------------------------
fotoamator