anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fort Rakowiec podczas burzy

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Fort Rakowiec podczas burzy

Witam,
Czy mogę liczyć na opinie, najlepiej krytyczne dotyczące tej fotki? Czy w ogóle jest to odpowiedni kadr?
Pzdr.

24 ODPOW. 24
Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Tadeusz, "średnio" w sensie takim, że siedziałem w domu, wypiłem z dziećmi wiśniowe piccolo i położyłem się spać. Jednak chyba w Sylwestra nie do końca o to chodzi... ;)

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Może to sprowokuje jakieś komentarze ;)

Tommygun------
Początkujący

No tutaj raczej nie trafiłes z efektem szumu, zbyt gruboziarnisty, narzucający się i w niektórych miejscach wyszła pikseloza, no i tonacja do mnie nie przemawia. Kadrowo lewa strona jest zbyt pusta. Gdyby nie udziwniać, wykadrować trochę, to byłoby zdecydowanie lepsze.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

A mnie się podoba. Pomimo tego ziarna. A może właśnie dlatego.
Przypomina mi ziarno Fotopanu HL, najczulszego filmu na polskim rynku. A to tylko 400ISO było.

------------------------------
fotoamator
natalkiena
Początkujący

No to moja kolej. Moim zdaniem wszystko co robi artysta jest zamierzone i nie powinno podlegać dyskusji, i nie szkodzi że dopiero się uczymy:))) Zabawa polega na eksperymentowaniu.
Moje odczucia: Burza mi się podoba, to światełko chyba faktycznie odciąga uwagę ale korekta zależy od ciebie. Moja rada do zdjęcia z duchem. Widać jest tam właściwie jedynie twarz, postać jest za słabo oświetlona. Powtórz to ale postaraj się aby postać była trochę bardziej oświetlona. Ja bardzo lubię zabawy długim naświetlaniem, to chyba moja ulubiona funkcja w aparacie:))))

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Dzięki za komentarze. Rzeczywiście z lewej trochę za pusto. Nie byłem w stanie podjąć decyzji o cięciu stołu ;) Tonację, ziarno zrobiłem celowo, ale czy samo zdjęcie było tak zamierzone? To z "duchem" tak, tenis stołowy nie. Nie poradziłem sobie ze światłem i to jest główny powód takiego przegięcia tonacji :) Mnie ogólnie taka forma się podoba.
Wrzucę coś jeszcze...

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Wrzucę jeszcze dwa kontrowersyjne zachody słońca ;)

spolPaja1lsxay
Początkujący

Hmmmm... Słońce bardzo mi się podoba a ten most i góry za bardzo uwagę przyciąga ten wętkarz(pstrongman):p

czorny-----
Początkujący

A dla mnie lepszy most z wędkarzem, niż słońca...

profile.country.pl_PL.title
mariush777
Początkujący

Ten most - :)
fajna okolica,można wiedzieć gdzie to?
Może i faktycznie ten wędkarz odwraca uwagę od okolicy
ale może taki był zamysł...