anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gadżety alpha

m4rYjUsh3k
Początkujący

Gadżety alpha

Wie ktoś może gdzie można dostać lub kupić jakąś odzież że tak powiem np. kurtkę, koszulę, czapkę z logiem Sony Alpha?.

120 ODPOW. 120
wratislavian
Początkujący

ja podchodze do tego tyu rzeczy raczej chlodno. nie widzi mi się być żywą reklamą. aparatto aparat. firma to firma. zupelnie nie wiem czemu slużą takie gadżety.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

na takiej samej zasadzie jak reklamy w TV
jedni wyłączą lub nie zwrócą uwagi
inni natychmiast polecą do sklepu bo muszą to mieć

ripride
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):

Lajam napisał(a):

ripride napisał(a):

chcesz to wszystko nosić na sobie razem z aparatem alfa? zakrawa na festyniarstwo.


Dobrze, że nie widziałeś mnie w ubiegłym roku na targach w Łodzi :slight_smile:



nawet stringi miał ze znakiem firmowym Alfy :nauseated_face:



a przynajmniej meskie? ;)

Lestek------
Początkujący

Ja rzucę linkiem: http://allegro.pl/item640341508_kamizel ... tacja.html
Gdzie takie można dostać? Ogólnie mało informacji o gadżetach. Swojego czasu u mojego pracodawcy zajmowałem się kilkoma akcjami promocyjnymi produktów Sonego. PM podarował mi wówczas kilka fajnych gadżetów... koszulka, czapka, pendrive alfy. Wtedy (wchodziła właśnie A350) było tego mnóstwo. Teraz jakoś mniej. Ale kamizelka przednia. Gdzie takie można zdobyć - poza allegro bo ta nie w moim rozmiarze ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Lestek napisał(a):

Ja rzucę linkiem: http://allegro.pl/item640341508_kamizel ... tacja.html" target="_blank
Gdzie takie można dostać? Ogólnie mało informacji o gadżetach. Swojego czasu u mojego pracodawcy zajmowałem się kilkoma akcjami promocyjnymi produktów Sonego. PM podarował mi wówczas kilka fajnych gadżetów... koszulka, czapka, pendrive alfy. Wtedy (wchodziła właśnie A350) było tego mnóstwo. Teraz jakoś mniej. Ale kamizelka przednia. Gdzie takie można zdobyć - poza allegro bo ta nie w moim rozmiarze ;)


Z tego co wiem to różne gadżety można otrzymać na dużych imprezach, w których uczestniczy Sony Foto Team. Ostatnio na targach w Łodzi było tego trochę: kubki, szmatki, smyczki, długopisy itp.

Lestek------
Początkujący

OK to ja wiem, bardziej liczyłem na jakiś sklep. Kluby często takie prowadzą...
To ja się pochwalę moim ulubionym gadżetem. Pojemność niewielka ale jest nieoceniony. Foto zrobione telefonem - sorry za jakość. Alfa się ładuje przed czyszczeniem matrycy...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja się chwalić nie będę :slight_smile:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

a ja mam 4-kę :nauseated_face:

mis1u1
Początkujący

Lestek napisał(a):

Ja rzucę linkiem: http://allegro.pl/item640341508_kamizel ... tacja.html" target="_blank
Gdzie takie można dostać? Ogólnie mało informacji o gadżetach. Swojego czasu u mojego pracodawcy zajmowałem się kilkoma akcjami promocyjnymi produktów Sonego. PM podarował mi wówczas kilka fajnych gadżetów... koszulka, czapka, pendrive alfy. Wtedy (wchodziła właśnie A350) było tego mnóstwo. Teraz jakoś mniej. Ale kamizelka przednia. Gdzie takie można zdobyć - poza allegro bo ta nie w moim rozmiarze ;)



Ooo Lajamowa Kamizelka :) + 5 do umiejętności

brzoza
Początkujący

Lajam napisał(a):

Ostatnio na targach w Łodzi było tego trochę: kubki, szmatki, smyczki, długopisy itp.


się nie załapałem, ale myślę, że na klubowym plenerku posypie się ;)