anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naiwne ? / Propozycja wspólnych sesji - KRAKÓW - ?

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Naiwne ? / Propozycja wspólnych sesji - KRAKÓW - ?

Witam.

Może jest to spowodowane impulsem po nerwowym dniu, a nic nie odpręża tak jak "pstrykanie", już kiedyś podejmowaliśmy z koleżką próbę zorganizowania wspólnych spotkan i rajdów po krakowie. Zamysł polegał na tym żeby zebrać jak największą grupę i organizować wspólne sesje w wybranym miejscu. Jest spora szansa żeby coś ciekawego z tego wyszło. Wiele ujęć robionych przez wielu różnych ludzi, w tych samych miejscach i warunkach. Poza mozliwością rozwoju i miłym spędzaniu czasu, może z czasem przekształci sie to w coś ciekawego i ambitnego.

Co wy na to

- Zdublowalem ten wątek na - KKM-ie -

31 ODPOW. 31
profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Jan, bez zbędnej kurtuazji ;)
Ja się dostosuję może być sobota lub niedziela. Weekend to chyba najlepszy termin dla większości , jak narazie jeśli się pojawisz będzie nas trojka..

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Pozdrawiam.
Pojawię się więc z przyjemnością. Ponieważ jak widzę niedziela będzie lepszym terminem , więc w niedzielę. Mam nadzieję , że pogoda dopisze tak by można było zfocić coś fajnego.
Samo zaś spotkanie ma w sobie już wiele fajnego.

Jan

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Jeszcze raz ja. Z tego co widzę podpięte będziem mieli podobne szkło. 18 70. Wezmę jeszcze moje 70-300. Zawsze będziecie mogli porównać.
Jan

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Wspaniale :)
Porównywać akurat nie muszę bo trzy lata pracowałem w Centrum Sony ;) no chyba że to nie jest SAL70300 tylko inna firma.
Napewno sie przyda jeśli nie masz nic przeciwko ja postaram sie o 50 manulna z zenita :P ale obiecać nie mogę .. Pójdzie z nami jeszcze moj koleżka. Powiedz tylko proszę ku czemu bardziej się sklaniasz ZNTK czy muzeum lotnictwa ?

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Sork. Buszowałem po galerii. Myślę , że lepsze ZNTK choć i muzeum ma swoje plusy.
Może być co będzie. Lubię ulicę. Co do szkła, niestety 70-300 G. Takie mam. Na więcej mnie nie stać. Staram się coś od dołu sensownego znależć. Niedawno na Allegro ktoś sprzedawał
Zenitara szerokiego, niestety zniknął. :smileyredface:
Jan

Pavelo-----
Początkujący

OK, to ustalmy więc co, gdzie, kiedy , no bo jak to raczej wiadomo :D
Pavelo

Pavelo-----
Początkujący

A, jeszcze jedno mogę wziąść błyskadełka 42 i 58. Niestety po jednej sztuce.

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Pozdrawiam. Oki. Dzień - niedziela 1 luty. Miejsce ogólnie - Kraków. Ponieważ będę chyba samochodem, więc pora obojętna a miejsce takie bym znalazł. Fajnie , że będzie trochę szkła , bo ałaśnie szukam czegoś od dołu. Góra zostaje bo jestem zadowolony. Niestety kitowy 18-70 nie jest rewelacyjny. Starcza ale na potrzeby elementarne. Wezmę ciężki statyw. Niestety kamerowy. Czekam na szczegóły.
Jan

Pavelo-----
Początkujący

To w takim razie ustalmy godzinę i miejsce proponuje gdzieś w centrum, koło południa. Co wy na to?

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Pavelo jesioo troche cierpliwości, ale gotuj się na 1ego około popołudnia ;) pozdro dla wszystkich(ktorzy beda obecni :P )