anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naiwne ? / Propozycja wspólnych sesji - KRAKÓW - ?

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Naiwne ? / Propozycja wspólnych sesji - KRAKÓW - ?

Witam.

Może jest to spowodowane impulsem po nerwowym dniu, a nic nie odpręża tak jak "pstrykanie", już kiedyś podejmowaliśmy z koleżką próbę zorganizowania wspólnych spotkan i rajdów po krakowie. Zamysł polegał na tym żeby zebrać jak największą grupę i organizować wspólne sesje w wybranym miejscu. Jest spora szansa żeby coś ciekawego z tego wyszło. Wiele ujęć robionych przez wielu różnych ludzi, w tych samych miejscach i warunkach. Poza mozliwością rozwoju i miłym spędzaniu czasu, może z czasem przekształci sie to w coś ciekawego i ambitnego.

Co wy na to

- Zdublowalem ten wątek na - KKM-ie -

31 ODPOW. 31
profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Oki doki. Nie ma sprawy, jam cierpliwy choć ciekawy.
Pavelo - ja mam lampę 56 .
Jan

Pavelo-----
Początkujący

No z tą cierpliwością to u mnie nie za bardzo, zwłaszcza, że tu się wizyta w ZNTK kroi, a koleje to moje kolejne hobby :D

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

WAŻNE
Zmieniamy miejsce spotkania, pownieważ nie wiem jeszcze jak dojedziecie na miejsce spotykamy sie tutaj :
Jest to stacja BP na skrzyżowaniu ulic wielickiej i malborskiej godzina bez zmian. 14:00

Wystarczy wpisać wspólrzędne na 50° 1'35.00"N 19°58'35.00"E na mapy.google.pl
Stamtąd idziemy pieszo na teren ZNTK.

DOZOBACZENIA.

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Posimy o potwierdzenie obecności.

Pavelo-----
Początkujący

Jak najbardziej potwierdzam :D

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Odwolujemy spotkanie. Powód znikoma frekwencja.

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Panowie wstydzilibyście się, w fafa city udało mi się w ciągu jednego popołudnia zorganizować wypad!

profile.country.pl_PL.title
qcukv62
Początkujący

Kraków zimą nie jest wcale taki piękny. A takie chodzenie w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych nie jest zachęcającą opcją, nawet jeśli chodzi o robienie zdjęć. Teraz jest fajna pogoda, pewnie byłoby więcej chętnych...

I nie wiem czemu panowie się mają wstydzić skoro są tu też panie :P
Jeśli nie było chętnych to może nie wina "panów" ale organizatora lub tego o czym wcześniej pisałem.

Pavelo-----
Początkujący

No to może by tak jeszcze raz spróbować :question:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Arkady78 napisał(a):

Panowie wstydzilibyście się, w fafa city udało mi się w ciągu jednego popołudnia zorganizować wypad!



Widzisz w fafie jest tak że oprócz cyklicznych comiesięcznych spotkań przy liczbie 60-70 użytkowników Alfki zawsze ktoś odpowie na sponton
Przykład jesienne 2-3 krotne fotografowanie starówki i mostów na które stawiło się od 12 do 20 osób.
Myślę że na majowym spotkaniu cyklicznym zaczniemy rozmyślać nad wypadami w plener i zapewne jako pierwszy będzie wypad do Celestynowskich torfowisk by focić rosiczki, a potem już poleci ;)
A w międzyczasie na pewno będą szybkie wypady po mieście w grupach 3-8 osobowych