anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie wiem co robić ?

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Nie wiem co robić ?

Witam 

Odnoszę się do problemu który wpisany jest jako pierwsza opinia 

A więc tam chodzi tu o problem z ladujacymi się teksturami w grach na PS4 . Kupiłem ps4 slim i był ten oto problem a więc wymienilem w sklepie na nowa pro i ten problem dalej się pojawia i to jescze gorzej i zamiast działać lepiej to jest gorzej i to wiele 

A konsola jest lepsza bo nie slimka a pro

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

O jaka grę chodzi o jedną czy więcej gier i czy od razu się to dzieje czy po jakimś czasie zmieniłeś przewód hdmi lub próbowałeś z innym portem hdmi tv albo z innym wogole tv wiesz jest tyle rzeczy do sprawdzenia więc skoro konsolę masz inną problem może leżeć w tv lub konsola w złym miejscu stoi i się bardzo nagrzewa

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Chodzi o nfs Payback i to działo się odrazu jak odpaliłem na kablu co był z konsolą i na innym spróbowałem to samo tak samo z telewizorem i ogólnie nie wiem co dzieje ale tak wolno chodzi ma straszne opóźnienia i ściny moja slimka chodziła szybciej niż te pro a to jest nienormalne 

 

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Nawet gdy grałem w gta to niedosc że ścina to potrafiło mi się zfrizowac w jakimś momencie a w mortalu też są opóźnienia tak samo na slimce szybciej mi się gry instalowały a tutaj dwa razy dłużej

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, polecam odwiedzić forum PlayStation. Możliwe, że tam będą w stanie ci coś podpowiedzieć.