anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Potrzebuję pomocy a raczej uświadomienia MINOLTA D7D

czedrog
Początkujący

Potrzebuję pomocy a raczej uświadomienia MINOLTA D7D

Od jakiegoś czasu mam Minolte Dynaxa 7D. Jeśli chodzi o funkcjonalność to po prostu owe body jest nie do zastąpienia, wszystko pod ręką, zaprojektowany był po to by do większości funkcji mieć dostęp bez szukania po "menu".
Jest jednak jedno ale, kurcze od jakiegoś czasu szukam jak ustawić na nim tryb fotografii czarno-białej, zaczynam się zastanawiać czy w ogóle zaopatrzono go w takową funkcję, choć dziwnym mi jest takie niedociągnięcie w tym sprzęciku. Z góry dziękuję...

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z tego co pamiętam, nie znalazłem z menu D7D takiej opcji.
Ale, że nie mam tego aparatu na co dzień, nie mogę potwierdzić w 100%.

Ale szczerze? Nie podoba mi się BW prosto z aparatu, zawsze wolę sobie sam "pogmerać"
na komputerze :)

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

czedrog napisał(a):

zaczynam się zastanawiać czy w ogóle zaopatrzono go w takową funkcję,



Nie, dopiero D5D miała taki tryb pracy - nie ubolewaj bardzo bo zdecydowanie lepsze efekty uzyskasz z pomocą programu graficznego, gdzie można dobierać tak udział kanałów RGB aby symulować działanie filtrów do fotografii CzB.

czedrog
Początkujący

Wielkie dzięki chłopaki. W sumie aparacik kupiłem owy bo zawsze na niego chorowałem no ale wcześniej mnie na niego nie było stać. W sumie pytanie było stricte spowodowane chęcią informacji niż jakiegoś wyjątkowego braku :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)