anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pożyczacie swoje aparaty?

mikael-----
Początkujący

pożyczacie swoje aparaty?

bylem ostatnio na zakrapianej imprezie zaroilo sie kolo mnie sporo dziewczyn ( polecialy na sprzet ) jako jedyny mialem lustrzanke i kazda chciala pstryknac , efekt byl taki ze 3 razy czyscilem szkielko od palcow . niektore panie chyba by potrafily popalcowac matryce bez sciagania obiektywu . i chyba na takie okazje odkurze starego kompakta.

38 ODPOW. 38
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

tytuł wątku brzmi pożyczacie....
a Ty dałeś pofocić - mając aparat na oku ;)

ja pożyczam (nie widzę, nie wiem co się dzieje etc) - zaufanym
do ręki daję nielicznym, a jak już daję to trzeźwym i koniecznie pasek na szyji - bo jak coś się stanie to ja będę cierpieć;)

btw
na zakrapiane imprezy - tylko kompakt !
nadają się świetnie i nie będzie ich szkoda :rolling_eyes:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kux-----
Początkujący

ale na kompakta lachony nie polecą....
tak źle tak niedobrze....

mikael-----
Początkujący

kux napisał(a):

ale na kompakta lachony nie polecą....
tak źle tak niedobrze....


jednak wybiore mniejsze zlo szkoda aparatu i obiektywu ,to nic jesli to kit ale z lepszym szklem to juz maly majatek.

ripride
Początkujący

pożyczam bez obaw pannie coolpixa l16 8-) kiedy nie chce się jej taszczyć na spotkania panasa fz28.

w sumie teraz to już dla mnie gadżet na poziomie otwieracza do piwa choć trzeba przyznać ze w słoneczny dzień pstryka na bardzo przyzwoitym poziomie.

ArturGniezno
Początkujący

a samochód pożyczysz a zonę pożyczysz, chyba nie. Wiec ja nigdy swoich ulubionych gadżetów nie porzyczam ewentualnie daje komus zaufanemu żeby mi fotke pstryknał ale i tak sie poce na plecach żeby nie upuścił

Creatoor
Początkujący

Kupiłem za 1500 PLN aparacik :D , pozyczyłem szwagrowi i sprzedałem za 200 PLN jako uszkodzony na Allegro :cry: . Reszta jest milczeniem.

docentstopczyk
Początkujący

a pożyczacie swoje kobiety/facetów? pytanie z gatunku retorycznych. nigdy! ... a tak BTW to na abarot - nie ciągnie mnie do focenia czyimś sprzętem... :) jestem poligamicznie przywiązany do swoich puszek i szkieł

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Moją dwusetunią foci jedynie najbliższa rodzinka bo oni przeszkoleni :P ale tak jak Kris napisał pasek na szyi :)

Co do obiektywów to tylko na plenerkach na chwile ;) ale jakby ktoś zaufany chciałby pożyczyć to pewnie nie było by większego problemu :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Szczupic napisał(a):

ale tak jak Kris napisał pasek na szyi :))


Ja moich dopiero tego uczę (nie licząc Ani rzecz jasna - ona już nauczona przez Krisa :P )