anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pożyczacie swoje aparaty?

mikael-----
Początkujący

pożyczacie swoje aparaty?

bylem ostatnio na zakrapianej imprezie zaroilo sie kolo mnie sporo dziewczyn ( polecialy na sprzet ) jako jedyny mialem lustrzanke i kazda chciala pstryknac , efekt byl taki ze 3 razy czyscilem szkielko od palcow . niektore panie chyba by potrafily popalcowac matryce bez sciagania obiektywu . i chyba na takie okazje odkurze starego kompakta.

38 ODPOW. 38
profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Ja tez pozyczam... Aparat w telefonie ;)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

To tak można?! Komuś pożyczyć?! :c7
Ja też, jak już, to tylko mając aparat na oku, koniecznie pasek na szyi . Jedynie "prywatnemu fotografowi" ufam na tyle, że nie biegam za nim z rękoma złożonymi w koszyk pod aparatem :P

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

staram się nie oddawać w ręce nieświadomych ludziów
ostatnio Ela była szczęśliwa bo dostała 300-tkę w Góraszce
ale to przypadek odosobniony :nauseated_face:

3533-----
Początkujący

mikael napisał(a):

/.../zaroilo sie kolo mnie sporo dziewczyn ( polecialy na sprzet ) jako jedyny mialem lustrzanke/.../


Nie no ... wypas :shock:
Ale na białasa poleciały czy na Tamka ?? :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):


ostatnio Ela była szczęśliwa bo dostała 300-tkę w Góraszce
ale to przypadek odosobniony :nauseated_face:


co tam 'była' - nadal jestem :D i nadal jestem niezmiernie wdzięczna za pożyczenie mi aparatu :)

profile.country.pl_PL.title
grzechu1984
Początkujący

Ja też tylko " zaufanym " .. a wracając do początku tematu to jak to jest że kobiety po 5 sekundach potrafią opalcować cały obiektyw ( szkło ) lub np monitor .. itp ... ??:D ;)

profile.country.pl_PL.title
kot-----
Początkujący

Ja nie pożyczam, ale koleżance colorful pożyczył bym z najlepszym moim obiektywem. :c2

gierlicz-----
Początkujący

Ja jak do tej pory nuie miałem konieczności i "pressingu" pożyczania aparatu komukolwiek. Parę razy osby zaufane "pomacały i popstrykały" ale to były osoby przeszkolone i znające się na rzeczy (np. spotkania mające na celu fotografowanie). Jedyna osoba która poza mną "cyka" fotki to moja żona - ale i tak niechętnie (z jej strony) bo za duży i za ciężki. Jakby co to kompakt jest w rodzinie i bardziej pasuje innym ;)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

grzechu1984 napisał(a):

a wracając do początku tematu to jak to jest że kobiety po 5 sekundach potrafią opalcować cały obiektyw ( szkło ) lub np monitor .. itp ... ??:D ;)


no popatrz, albo nie jestem kobietą, albo coś ze mną jest nie tak, bo ja też nie wiem...


kot napisał(a):

Ja nie pożyczam, ale koleżance colorful pożyczył bym z najlepszym moim obiektywem. :c2


:smileyredface:

profile.country.pl_PL.title
grzechu1984
Początkujący

colorful napisał(a):

grzechu1984 napisał(a):

a wracając do początku tematu to jak to jest że kobiety po 5 sekundach potrafią opalcować cały obiektyw ( szkło ) lub np monitor .. itp ... ??:D ;)
no popatrz, albo nie jestem kobietą, albo coś ze mną jest nie tak, bo ja też nie wiem...




Colorful , bo ty jesteś użytkownikiem a nie użyszkodnikiem :)

ps muszę poćwiczyć " cytowanie " bo coś mi to nie wychodzi .