anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FZ21M - KILKA PYTANEK

adrianekd
Początkujący

FZ21M - KILKA PYTANEK

Wczoraj stałem się szczęsliwym posiadaczem VAIO, a w zwiazku z tym mam kilka pytan do "starszych" uzytkowników:
1. jakim programem moge na visicie podzielic dysk na kilka czesci?
2. po zainstalowaniu visty - zjadło mi 60 GB dysku - po woli zaczynam deinstalowac rózne smieci wrzucone przez sony, ale:
- ktore aplikacyjki polecacie zostawic?
- jak otworzyc rejestr systemu? chce znalez ten odpowiedzialny za pasek boczny google, aby go wylaczyc
3. zarejestrowałem sprzet, ale nie mam zadnej informacji na temat obiecango filmu? czy sama rejestracja wystarczy?

Pewnie bede miał kolejne pytania bo dopiero zaczynam. pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Wczoraj stałem się szczęsliwym posiadaczem VAIO, a w zwiazku z tym mam kilka pytan do "starszych" uzytkowników:
1. jakim programem moge na visicie podzielic dysk na kilka czesci?



Klikasz prawy klawiszem myszy na Mój komputer, wybierasz Zarządzaj, a w otwartym oknie znajdujesz gałąż Zarządzaj dyskami,
potem prawym klawiszem myszy na dysk, który chcesz zmniejszyć i wybierasz polecenie Zmniejsz rozmiar partycji (lub podobne,
dokładnie nie pamiętam)

2. po zainstalowaniu visty - zjadło mi 60 GB dysku - po woli zaczynam deinstalowac rózne smieci wrzucone przez sony, ale:
- ktore aplikacyjki polecacie zostawic?



to zależy od Ciebie, jakich aplikacji używasz. Ja wyrzuciłem np. Norotna i Office'a, bo niepotrzebne mi były ich ograniczone czasowo wersje.

- jak otworzyc rejestr systemu? chce znalez ten odpowiedzialny za pasek boczny google, aby go wylaczyc



Menu Start -> Uruchom -> regedit

3. zarejestrowałem sprzet, ale nie mam zadnej informacji na temat obiecango filmu? czy sama rejestracja wystarczy?



Rejestracja powinna wystarczyć, potem pozostaje Ci cierpliwe czekanie :slight_smile:

Pewnie bede miał kolejne pytania bo dopiero zaczynam. pozdrawiam



Pozdrawiam