anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naklejki...

GekoPL
Początkujący

Naklejki...

Witam serdecznie!
Używam Vaio od ponad dwóch miesięcy i wnerwiają mnie te paskudne naklejki obok klawiatury, którymi obdarzył mnie producent. Czy jest jakiś sposób na "bez śladowe" usunięcie naklejek (tak by nie podrapać komputera i żeby nie pozostał ślad kleju)???
Będę wdzięczny za jakieś konstruktywne rady...

3 ODPOW. 3
odmi
Początkujący

Witam serdecznie!
Używam Vaio od ponad dwóch miesięcy i wnerwiają mnie te paskudne naklejki obok klawiatury, którymi obdarzył mnie producent. Czy jest jakiś sposób na "bez śladowe" usunięcie naklejek (tak by nie podrapać komputera i żeby nie pozostał ślad kleju)???
Będę wdzięczny za jakieś konstruktywne rady...



Dwa miesiące używałeś notebook'a z tymi gownianymi naklejkami? wow :slight_smile:

nie ma to jak lans i szpan :wink:


odklej je i już - schodzą bez problemów, choć może po dwóch miesiącach zdążyły sie zwuklanizowac

GekoPL
Początkujący

Używam laptopa tylko jak nie mam dostępu do stacjonarnego...
Niestety klej użyty do przyklejenia naklejek trzyma się "zbyt dobrze" i przy próbie oderwania zostawia ślady kleju (a nie chce mi się czyścić komputera).
Co do szpanu, to raczej nazwę "to" moim chronicznym lenistwem :grin:
A co się tyczy "zwulkanizowania" się naklejek ze sprzętem to nie sądzę, bo sprzęt Vaio dłuuuuuugo zalega na półkach, ze względu na swoją cenę, więc jeśli się rzeczywiście "wulkanizuje" jest to ewidentny błąd/wada SONY.
Poza tym po kiego grzyba firmy naklejają takie badziewie na komputery???
Przecież wszystko pisze na kartonie "co jest w środku"...
Tak więc nadal czekam na jakąś naprawdę konstruktywną radę, jak oderwać te dziadostwo tak by nie zostawiło śladów?

odmi
Początkujący

a najlepsze ze za te wszystkie naklejki sie placi cos kolo 1-2$ od stickera :slight_smile: