anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

niebieski ekran - windows 10

slavkovicz
Nowicjusz

niebieski ekran - windows 10

Witam

Jestem (nie)szczęsliwym posiadaczem vaio SVE14A2V1EW. Gdy pojawiła się aktualizacja Win10 zgodziłem się... ale po kilku dniach następowały zawieszenia... liczne zawieszenia rozpoczynające się od: " 😞 " na niebieskim ekranie. Kilka razy system sam sie naprawił, potem było coraz gorzej. Nie chciał uruchumoić się nawet w trybie awaryjnym. Zostało tylko zgranie danych, format i instalacja od nowa Win8. 

Zacząłem szukać, dlaczego taka marka jak Sony pozwala sobie na takie wpadki? Okazało sie że problem jest ze sterownikami i pracują nad tym... OK

Przybliżony termin był na listopad. I tak też się stało. Niby nie ma już konfliktów. Można bezpiecznie instalować... 

I co? już pojawiły się u mnie 2 razy niebieskie zawieszki !!!!! o co chodzi ??? mam zgrywać dane? wracać znów do 8 ? czy czekać na aktualizacje krtóre nie wiadomo kiedy będą bo przecież WSZYTSKO JUŻ GRA !!!??? 

 

JAK ŻYĆ ?

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, prawda jest niestety taka, że to nie wina Sony tylko Microsoftu, który na siłe wciska win10, a doskonale wie, że do sprzętu wyprodukowanego przed wypuszczeniem win10 nie ma w większości przypadków sterowników. Sony nie tworzy sterowników do podzespołów tylko je certyfikuje (bezpośrednio ze strony producenta podzespołu nie da się zainstalować sterowników), robią to firmy trzecie takie jak np AMD i w zasadzie od nich zależy, czy i kiedy pojawią się sterowniki pod win10.