anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dźwiękiem przez hdmi w tv (Sony Vaio VPCEB2S )

profile.country.pl_PL.title
pbroda1982
Początkujący

Problem z dźwiękiem przez hdmi w tv (Sony Vaio VPCEB2S )

Witam,

Mam problem z dźwiękiem przy podłączeniu laptopa z tv przez hdmi. Problem ujawania się przy puszczaniu filmów hd, gdy dźwięk odtwarzany jest przez telewizor (Sony w5500). Poprostu dźwięk co chwilę zanika.

Znalazłem w sieci podobne problemy u innych osób (szczególnie przy laptopach z radeonem 5650). Czy Sony ma zamiar coś z tym zrobić ?

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
JDmysza
Początkujący

Witam

ja posiadam VPCEB4X1E i niestety występuje u mnie ten sam problem.

szukam narazie pomocy na forach, ale jak czyta widzę ze nie ma jakiegoś działąjącego rozwiązania. Przez weekend powalcze z problemem, i jak nic nie wymysle dzwonie do servisu. Sądziłem iż latpoty vaio to dobry sprzęt a tu taka wpadka . Mam tv KDL 40 ex 700, i ps3. z tv miałem problem z matrcą to przyjechali i wymienili - miejmy nadzije ze z lapkiem nie bedzie również problemu.

pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
JDmysza
Początkujący

Drodzy userzy Vaio

u mnie po zainstalowaniu nowszego sterownika ATI HDMI Audio Device versja R2,61 problem zniknął. wszsytko pięknie pracuje.  W razie problemów ze ściągnięciem służe podesłaniem

pzdr

Damian2884
Nowicjusz

Ja miałem taki problem, że w czasie odtwarzania filmów przez hdmi rwało mi dźwięk, normalnie jak oglądałem na laptopie to nie rwał. Przeinstalowanie sterowników audio nic nie dało, w końcu poradziłame sobie z tym problemem.

Mianowicie w ustawieniach zaawansowanych urządzenia dźwięku hdmi

Panel strowania > dźwięk > orządzenie high definition audio . zakładka zaawansowane 

- (ustawienia zaawansowane wyświetlają się dopiero po wpięciu kalba hdmi i wykryciu urządzenia) zmieniłem jakość dźwięku na jakośc cd - mniejszy bitrate i jak ręka odjał przestało mi rwać dźwiek w filmach